W tle walka o dziecko

Channing Tatum i Jessie J ROZSTALI SIĘ. Wszystko przez jego byłą żonę?

Channing Tatum poznał się z Jenną Dewan na planie filmu „Step Up” i przez długi czas uchodzili za parę idealną. Niestety, coś zaczęło się sypać i w pewnym momencie Tatum ogłosił, że biorą rozwód. Wielka miłość się skończyła, ale żadne z nich w tej kwestii nie próżnowało – ona znalazła sobie innego partnera, z którym spodziewa się dziecka. Aktor z kolei zaczął spotykać się z piosenkarką brytyjską – Jessie J. Chociaż udawało im się unikać skandalu – była żona Channinga powiedziała, że ich związek spadł wtedy na nią jak grom z jasnego nieba.

heraldplanet.com

Niestety, Tatum wyjątkowo nie ma szczęścia w miłości bo jak się okazuje – ich związek przeszedł już do historii.

Tatum i Jessie J się rozstali

Przez ostatnie miesiące wydawali się być dla siebie stworzeni – spędzali ze sobą mnóstwo czasu, randkowali i wszędzie gdzie było można, wyznawali sobie miłość. Niestety, Channing miał ostatnio sporo problemów w dogadaniu się z byłą żoną w kwestii opieki nad ich córką Everly. Więcej przebywa w USA, gdzie walczy o to, żeby móc spotykać się z nią jak najczęściej. Jessie J zostawała wtedy w Anglii, którą zdecydowanie bardziej woli od Stanów Zjednoczonych.

Okazuje się, że jego związek z Jessie rozpadł się już miesiąc temu. Podczas kiedy była żona cieszy się tym, że wkrótce urodzi – Tatum musi poradzić sobie z tym, że został sam.

Wspólnie podjęli tę decyzję. Nie było żadnego dramatu. Nadal są bardzo blisko i pozostają dobrymi przyjaciółmi

- powiedział informator Us Weekly o rozpadzie związku Tatuma i Jessie J.
Jeszcze do siebie wrócą?Komentarze


Dodaj komentarz

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO