Sukces Polaków

Bracia Sekielscy na prestiżowej liście „Bloomberg 50”

Tomasz i Marek Sekielscy, którzy są autorami głośnego filmu, pt. „Tylko nie mów nikomu”, znaleźli się właśnie na prestiżowej liście „Bloomberg 50”. Jest ona zestawieniem ludzi z całego świata, którzy w ciągu bieżącego roku odnieśli wyjątkowe i zasługujące na uznanie osiągnięcia. Selekcja przebiega w ten sposób, że redaktorzy oraz reporterzy „Bloomberga” wybierają osoby wyróżniające się w takich dziedzinach, jak biznes, rozrywka, finanse, polityka, nauka i technologie.

AKPA

Co warto podkreślić, bracia Sekielscy są jedynymi Polakami, którzy zostali uhonorowani w tym zestawieniu.

Wpływowy film

Film „Tylko nie mów nikomu” opowiada historię osób, które w dzieciństwie były molestowane przez księży. Dokument powstał z pieniędzy uzbieranych podczas zbiórki publicznej i udostępniony w maju 2019 roku na stronie YouTube. Film odbił się głośnym echem w Polsce, a także jak widać – na świecie. Na stronie „Bloomberga” w ten sposób uzasadniono wybór braci Sekielskich:

Po realizacji "Tylko nie mów nikomu", filmu dokumentalnego ujawniającego skalę kryzysu pedofilii w polskim Kościele Katolickim, kraj podwoił kary więzienia dla tych, którzy popełnili przestępstwo seksualne z udziałem dzieci, nawet do 30 lat.

Poniżej możecie zobaczyć cały film braci Sekielskich:


Komentarze


Dodaj komentarz

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO