Dobre wieści dla fanów

„The Kissing Booth” - Netflix zapowiada 3. część komedii romantycznej!

„The Kissing Booth” jest obecnie jednym z najpopularniejszych filmów Netflixa. Do tej pory powstały dwie części, z których ostatnia ukazała się w serwisie w zeszły weekend. Druga odsłona okazała się wielkim sukcesem i zajęła pierwsze pozycje w zestawieniu premier platformy. Teraz okazuje się, że to nie będzie koniec serii – niebawem zobaczymy również trzecią część filmu, która ponoć została już dawno nakręcona i trwa właśnie jej postprodukcja. Jest to o tyle dużym zaskoczeniem, że trzecia część była trzymana w zupełnej tajemnicy. Teraz już wiemy, że obie ostatnie odsłony kręcono równocześnie na planie w Afryce Południowej.

"The Kissing Booth 2"/Materiały prasowe

Informację o kontynuacji filmu „The Kissing Booth” przekazali członkowie obsady  w specjalnym nagraniu, które zostało opublikowane na YouTube. Joel Courtney, który wciela się w Lee Flynna zdradził, że ponieważ drugą i trzecią część kręcono równocześnie, trzecia odsłona jest już prawie gotowa i czeka tylko na premierę.

Co się wydarzy w 3. części?

Przypominamy, że „The Kissing Booth 2” opowiada o Elle Evans, która właśnie przeżyła najbardziej romantyczne lato swojego życia u boku Noaha Flynna – odmienionego chłopaka, który wcześniej prowadził życie awanturnika. Starszy od dziewczyny Noah idzie na Harvard, podczas gdy Elle został jeszcze rok liceum. Rozłąka nie ułatwia utrzymania relacji z Noahem. Chłopak zaprzyjaźnia się z atrakcyjną przyjaciółką ze studiów, a Elle poznaje nowego kolegę z klasy. Joey King, odtwórczyni głównej roli i producentka wykonawcza filmu zdradziła, że w trzeciej części dalej będziemy mogli śledzić losy Elle, Noah i Lee. Fabuła „The Kissing Booth 3” rozpocznie się dokładnie w tym momencie, w którym zakończyła się trzecia część. Elle będzie musiała podjąć trudną i życiową decyzję w kwestii tego, czy podobnie jak jej chłopak pójść na Harvard, czy może uczyć się w Berkeley razem z jej najlepszym przyjacielem Lee. Poniżej możecie zobaczyć krótką zapowiedź nadchodzącego filmu.

Nie możecie już się doczekać premiery filmu „Kissing Booth 3”? Podczas oczekiwania na nową produkcję koniecznie obejrzyjcie filmy „Żywioł. Deepwater Horizon” oraz „Resident Evil: Afterlife”. Zachęcamy również do zobaczenia kultowego animowanego filmu „Toy Story”.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

the kissing booth 3, coming 2021 ?@thekissingboothnetflix

Post udostępniony przez Netflix US (@netflix)Komentarze


Dodaj komentarz

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO