Gwiazda odmówiła komentarzy

Anne Hathaway urodziła swoje drugie dziecko. Te zdjęcia są już wszędzie... [FOTO]

Anne Hathaway nie da się nie znać. Wszystko za sprawą swoich świetnych kreacji w filmach i spektaklach. Od wielu lat ciągle jest na językach wszystkich i uznaje się ją za jedną z najciekawszych gwiazd Hollywood. Udało się jej nawet zdobyć Oscara – a to wszystko za rolę, którą zagrała w musicalu „Nędznicy”. Teraz jest jej trochę mniej, a to wszystko za sprawą oddania się życiu rodzinnemu. Ogłosiła niedawno, że spodziewa się swojego drugiego dziecka.

AKPA

Jak się okazuje – gwiazda już urodziła. Wszyscy się dziwią, a to dlatego, że swoją ciążę ogłosiła w lipcu. Robiła wszystko, aby jak najdłużej ukrywać ciążę, a teraz zrobiła wszystko, aby jak najpóźniej wszyscy dowiedzieli się o tym, że już urodziła.

Anne Hathaway urodziła

Wszystko wskazuje na to, że drugie dziecko aktorki i jej męża – Adama Shulmana przyszło już na świat. Tylko dlatego, że para nic nie powiedziała – media oszalały na ich punkcie. Jeden z paparazzich przyłapał Anne i jej męża, kiedy przemierzali ulicę z fotelikiem dziecięcym i maleństwem w środku. Daily Mail opublikował te fotografię, a nawet ubiegał się o komentarz – niestety, było to niemożliwe. Gwiazda nie zdecydowała się powiedzieć czegokolwiek na ten temat.

Nam nie pozostaje nic innego jak pogratulować!Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO