Będziecie mieli ciarki!

American Horror Story: Double Feature - zapowiedź 10. sezonu

Już niebawem będziemy mogli oglądać nowe, straszne historie z serii "American Horror Story". Otwiera się przed nami coraz więcej informacji, które dotyczą 10. sezonu serialu. Z okazji zbliżającej się premiery, Murphy na oficjalnym koncie serialu opublikował minutową zapowiedź, dzięki której dowiadujemy się, jakie straszne postacie, nadnaturalne istoty, będą terroryzować ludzi w 10. sezonie. 

Materiały promocyjne serialu

Double Feature - zapowiedź nowego AHS

To, że nowa seria będzie związana m.in. z morzem, plażą, wiedzieliśmy już od jakiegoś czasu. Dostaliśmy w międzyczasie kilka wskazówek i fani prześcigali się w domysłach, co będzie tematem 10. sezonu. A potem pojawił się przeraźliwy plakat z nadnaturalnymi istotami. Dzisiaj już wiemy, że będą to dziwne syreny, z przeraźliwie ostrymi zębami, jak u rekinów. "Double Feature" to nie jest nazwa przypadkowa, ponieważ historie będą dwie. I w drugiej uraczą nas mroczni kosmici. Pierwsza część, z syrenami, będzie nosiła podtytuł "Czerwona Fala", a druga - "Dolina Śmierci". Co połączy te dwa zupełnie odmienne stworzenia? 

Oczywiście pozostałe informacje o serialu są nadal trzymane w tajemnicy. Albo dostaniemy jeszcze kilka wskazówek dotyczących sezonu, albo dowiemy się wszystkiego dopiero podczas premiery. 

Nie wiemy jak wy, ale my nie możemy się już doczekać! Premiera serialu już 25 sierpnia 2021 roku! Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO