Jest też pierwszy plakat

American Crime Story: Impeachment - data premiery i plakat

Stacja FX w końcu zdradziła trochę o tym, co dotyczy serialu "American Crime Story: Impeachment". To już trzecia odsłona serialu od Ryana Murphy'ego i w końcu doczekaliśmy się plakatu, który promuje produkcje. Grafika zdradziła jednak nieco więcej - znalazła się tam data premiery, która nadchodzi już wielkimi krokami. Zobaczcie, co jeszcze wiadomo o produkcji. 

Materiały promocyjne serialu

ACS: Impeachment - data premiery i plakat 

Pierwszy sezon to opowieść o procesie sądowym O.J. Simpsona. Drugi z kolei dotyczył zabicia legendarnego projektanta Gianniego Versacego. Trzeci natomiast opowie o seks skandalu, o którym słyszeli chyba niemalże wszyscy. Chodzi o sprawę dotyczącą Billa Clintona i Moniki Lewinsky, co miało miejsce w latach 90. ubiegłego wieku. Całość jest mocno oparta na podstawie książki Jeffreya Toobina o tytule "A Vest Conspiracy" 

Wiadomo już, że w obsadzie zobaczymy Sarah Paulson jako Linda Tripp, Beanie Feldstein jako Monika Lewinsky, Clive Owen jako Bill Clinton oraz Edie Falco jako Hilary Clinton. 

Dzięki udostępnieniu plakatu 3. części "American Crime Story" wiemy już, że produkcja zadebiutuje na FX już 7 września 2021 roku. 


Może zainteresują Cię także:


Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO