Co oferuje użytkownikom?

YouTube Music – aplikacja dla miłośników muzyki

Niemal każdy z nas lubi muzykę i jest w stanie wymienić przynajmniej kilku swoich ulubionych artystów. Nic więc dziwnego, że sporą popularnością cieszą się aplikacje streamingowe, które umożliwiają nam cieszenie się ulubioną muzyką w niemal dowolnym miejscu. W 2019 roku zadebiutowała aplikacja muzycznego giganta, którym jest YouTube - YouTube Music. Aplikacja jest dostępna za darmo – w bezpłatnej wersji oferuje użytkownikom między innymi łatwe wyszukiwanie wybranych utworów (nawet po fragmencie tekstu czy opisie użytkownika), muzyczne rekomendacje na podstawie wcześniej wybieranych piosenek czy listy przebojów, które pozwolą nam podążać za światowymi muzycznymi trendami. 

YouTube Music

Wszystkie funkcje serwisu dostępne są tylko dla użytkowników Premium – wówczas usługa kosztuje 19.99 zł / miesiąc (w przypadku jednej osoby) lub 29,99 zł / miesiąc (plan rodzinny przeznaczony dla maksymalnie sześciu osób, które żyją pod jednym dachem). Co wówczas oferuje serwis?

YouTube Music Premium – co oferuje aplikacja?

Płatna wersja aplikacji umożliwia przede wszystkim słuchanie muzyki bez jakichkolwiek ograniczeń i reklam – sami więc decydujemy o wszystkich utworach, których dźwięki popłyną w naszych słuchawkach. Aplikacja w tej wersji wprowadza także długo oczekiwaną na YouTube funkcję – możliwość słuchania muzyki przy wyłączonym ekranie lub podczas korzystania z innej aplikacji. Znajdzie się także opcja, która uratować nas może w przypadku braku połączenia z siecią – użytkownicy YouTube Music Premium mają bowiem możliwość pobrania ulubionych utworów i playlist, które następnie odtwarzać mogą w trybie offline. Skusicie się na usługę YouTube? A może korzystacie z innych serwisów streamingowych? Czekamy na wasze komentarze.

Szukasz innych muzycznych aplikacji? Sprawdź Spotify i TidalKomentarze


Dodaj komentarz

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO