Jaki ma charakter?

Wodnik – znak zodiaku rozmarzonych i inteligentnych

Wodnikami są wszystkie osoby, które przyszły na świat między 21 stycznia a 19 lutego. Charakteryzuje je duża otwartość na świat, empatia i ciekawość otaczającej je rzeczywistości. Wodnik to wymarzony przyjaciel, który zawsze potrafi wesprzeć swoją radą i pomóc w niemal każdym kłopocie. Bez trudu gromadzi więc wielu oddanych znajomych i przyjaciół. Wodnik to zazwyczaj typ idealisty, który nie boi i nie wystrzega się poświęceń na rzecz ogółu – chętnie działa więc w dobrowolnych akcjach charytatywnych. Osoby spod tego znaku zodiaku nie są porywcze – zawsze dokładnie ważą swoje słowa i starają się poznać wszystkie argumenty każdej ze stron. Rzadko oceniają coś z punktu widzenia moralności – mają swoje przekonania i wiedzą, że nie wszyscy muszą się z nimi zgadzać. Do szczęścia wystarczy im możliwość nieskrepowanego poznawania świata i braku sztucznie nakładanych ograniczeń. 

Fotografia poglądowe

Zodiakalne wodniki to osoby specyficzne, z którymi trzeba umieć znaleźć nić porozumienia. Ich zaufanie i przyjaźń potrafią jednak wynagrodzić naprawdę sporo.

Wodnik w pracy

Wodnik chętnie angażuje się we wszystkie inicjatywy, którego jego zdaniem mają głębszy sens i służą rozwojowi firmy lub osobistych celów. Daleko mu do próżności i pychy – pokornie i sumiennie wypełnia więc powierzone mu zadania. Czasem może mieć problem ze współpracą z innymi – zwłaszcza jeśli cechuje ich zarozumiałość. Nie lubi ludzi i nie szanuje ludzi, od których nie może się niczego nauczyć i dowiedzieć. Na ogół świetnie sprawdza się jednak zarówno jako pracownik, jak i lider, kierownik czy prezes.

Wodnik w miłości

Wodniki uwielbiają odkrywać świat i nowe osoby – boją się jednak upokorzenia i porażki. To właśnie dlatego ciężko przychodzi im otwarcie się na nową miłość. Zakochany potrafią jednak zagwarantować zarówno rozrywkę, jak i romantyczny nastrój. Wodniki uwielbiają długie dyskusje – chętnie mówią dużo i cierpliwie słuchają. Nie są zazwyczaj typem domatora i chętnie wychodzą z inicjatywą wspólnego spędzania czasu poza czterema ścianami.

Znak zodiaku: Wodnik
Obowiązuje: 20.01 - 18.02
Żywioł: powietrze
Pora roku: zima
Znaki zgodne: Bliźnięta, Waga
Znaki niezgodne: Byk, LewKomentarze


Dodaj komentarz

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO