Telefon do 500 złotych

Samsung Galaxy J3 – tani smartfon sprzed kilku lat

Telefony komórkowe są dziś niemal wszechobecne i stanowią podstawę komunikacji międzyludzkiej na odległość. Co roku na rynku pojawiają się dziesiątki nowych modeli, których parametry techniczne już teraz mogą robić wrażenie. W parze z jakością idzie jednak cena – za najlepsze smartfony nierzadko trzeba zapłacić nawet kilka tysięcy złotych. Nic więc dziwnego, że wielu użytkowników decyduje się na starsze modele, które kosztują o wiele mniej. Nawet telefony sprzed kilku lat świetnie mogą się sprawdzić chociażby w roli urządzeń służbowych czy telefonów dla najmłodszych. Doskonałym przykładem takiego urządzenia z nieco niższej półki może być telefon Samsung Galaxy J3, który na rynku zadebiutował w czerwcu 2017 roku.

Materiały promocyjne Samsung

Zacznijmy od ceny, która jest jednym z największych atutów telefonu Samsung Galaxy J3 2017. W chwili pisania tego artykułu urządzenie można nabyć nawet za około 350-450 złotych. Poniżej natomiast znajdziecie skrócone dane techniczne smartfona.

Samsung Galaxy J3 2017 – dane techniczne

W przypadku kilkuletniego telefonu za kilkaset złotych nie możemy wymagać zbyt wiele. Pamiętać należy, że będzie on nieco odstawał od nowoczesnych urządzeń, które wyposażone są w znacznie wydajniejsze podzespoły czy rozwiązania techniczne. Telefon wciąż jednak bez zarzutów spełnia swoje podstawowe funkcje i można go używać chociażby do serfowania po sieci. 

Wyświetlacz: Super AMOLED przekątna ekranu 5 cali (rozdzielczość 720 x 1280 px)
Procesor: Exynos 7570, 1,40 GHz
Pamięć RAM: 2 GB
Pamięć wbudowana: 16 GB (możliwa rozbudowa przez kartę microSD do 256 GB)
System operacyjny: Android 7.0
Aparat tylny: 13 Mpx (lampa błyskowa LED)
Aparat przedni: 5 Mpx
Bateria: 2400 mAh
Wymiary: 143.2 x 70.3 x 8.2 mm
Waga: 148 g

Trzeba przyznać, że w 2020 roku powyższe parametry nie mogą robić na nikim wrażenia. Samsung Galaxy J3 z 2017 roku wciąż jednak pozostaje ciekawą (i tanią) alternatywą) dla sprzętów z najwyższej półki. Zdanie to potwierdzają użytkownicy, którzy w większości są zadowoleni sprzętu – zwracają jednak uwagę na jego oczywiste ograniczenia. Miałeś taki telefon? A może planujesz zakup dla dziecka lub do firmy? Podziel się z nami swoimi spostrzeżeniami i uwagami.

Chcesz coś obejrzeć? Sprawdź opisy filmów Wakacje Mikołajka, Michael Kohlhaas i Bóg nie umarł 2.


Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO