Kiedy go zobaczymy?

Obecność 3: Na rozkaz diabła – premiera filmu opóźniona. Kiedy horror pojawi się w kinach?

„Obecność” jest jedną z najchętniej oglądanych serii filmów grozy ostatnich lat. Do tej pory mogliśmy obejrzeć dwie kolejne odsłony popularnego horroru, które okazały się wielkim sukcesem i przyciągnęły przed ekrany rzesze wielbicieli gatunku. Premiera najnowszej, trzeciej części „Obecności” miała się odbyć już za kilka miesięcy. Teraz okazuje się, że na nową produkcję będziemy musieli jeszcze poczekać. Film zatytułowany „Obecność. Na rozkaz diabła” miał się ukazać 11 września 2020 roku. Z powodu sytuacji spowodowanej pandemią koronawirusa studio Warner Bros. podjęło jednak decyzję o przesunięciu daty premiery. Została zaplanowana na 4 czerwca 2021 roku.

 

"Obecność"/Materiały prasowe

Pierwsza „Obecność” w reżyserii Jamesa Wana powstała w 2013 roku, a „Obecność 2” ukazała się trzy lata później. Trzecia część tym razem została wyreżyserowana przez Michaela Chavesa, twórcę  między innymi takich produkcji jak „Topielisko. Klątwa La Llorony” czy „The Maiden”.

Trzecia część będzie zupełnie inna

Popularna seria filmowa powstała w oparciu o prawdziwą historię Eda i Lorraine Warenów, którzy byli badaczami zjawisk paranormalnych. W pierwszej części „Obecności” możemy zobaczyć, jak zostają wezwani przez rodzinę mieszkającą na odludnej farmie, która jest nękana przez tajemniczą i mroczną zjawę. W drugiej odsłonie badacze spotykają się z dość podobnym problemem, ale tym razem w jednej z londyńskich kamienic. Twórcy zdradzili, że trzecia część będzie się znacznie różniła od poprzednich. Jej akcja ma się rozgrywać w 1981 roku i dotyczyć głośnej rozprawy sądowej, która przeszła do historii jako pierwsza, w której linią obrony było opętanie przez pozaziemskie siły. W roli głównych bohaterów ponownie zobaczymy Verę Farmigę i Patricka Wilsona.

Do premiery „Obecności 3” zostało jeszcze trochę czasu. To dobra okazja, żeby nadrobić filmowe zaległości. Koniecznie obejrzyjcie filmy „Szatan kazał tańczyć” oraz „Pierwszy człowiek”. Polecamy również zobaczyć „Jesteś Bogiem”.Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO