Co już niebawem w Internecie?

Piotr Sochan z nowym projektem

W Internecie jest już, prawie, wszystko. Jedno lepsze, inne gorsze. Bardzo docenia się fakt, kiedy ktoś, komu czegoś w Internecie brakuje - zakasuje rękawy i tworzy to samodzielnie, od A do Z. I tak właśnie będzie teraz ze stroną internetową starebabice.info, której start już we wrześniu. Znajdzie się tam wiele informacji o Warszawie, a także okolicach, ale również pełne wsparcie w innych kanałach komunikacji. 

CANVA

Stare Babice - co to za miejsce? 

Stare Babice to gmina wiejska, która położona jest w województwie mazowieckim, a jeszcze dokładniej - w powiecie warszawskim zachodnim. Można więc w sumie powiedzieć, że to prawie część Warszawy. Obecnie Stare Babice zamieszkuje około 20 tysięcy mieszkańców. Co niesamowitego jest w Starych Babicach? Przede wszystkim to, że nadal jest to miejsce zielone, przepiękne, ale na tyle blisko do Warszawy, więc chętnych na zamieszkanie tutaj wcale nie brakuje. I jednego, czego brakuje temu miejscu to... własny portal internetowy. Dlatego właśnie Piotr Sochan postanowił stworzyć nowy portal, który miałby informować mieszkańców Starych Babic, Ożarowa czy Warszawy, o tym, co najważniejsze. 

Portal starebabice.info 

Portal starebabice.info to miejsce, które zamierza do września stworzyć Piotr Sochan (tak, dokładnie - właściciel SPOKEO, na którym właśnie o tym czytacie!). Jest on także mieszkańcem miejscowości Stare Babice, więc doskonale wie, czego potrzeba w tym miasteczku. Znalazł lukę i postanowił ją wypełnić, uzupełniając o to, co zapewne mieszkańców będzie interesowało - o informacje z sąsiednich miejsc, czyli Warszawy i Ożarowa. 


Jak będzie wyglądał portal? 

Ten niezależny, największy portal internetowy, który obejmuje gminę Stare Babice, Ożarów i Warszawę, będzie na bieżąco pisał o plotkach, doniesieniach i informacjach najważniejszych dla mieszkańców tych miejsc. Dowiecie się o koncertach, problemach, wykluczeniach, ważnych miejscach i o wielu, wielu innych, ważnych rzeczach. 

Co najważniejsze - Piotr Sochan poszedł nawet o krok dalej. Postanowił, że nie będzie to jedynie suchy serwis internetowy, ale przede wszystkim "sieć" do kontaktu. I dlatego oprócz portalu informacyjnego, będzie możliwość dopisania się do fanpage'a i grupy na Facebooku, w której na bieżąco będzie można rozmawiać o tym, co dzieje się w tych miastach, a także komentować, pisać doniesienia i dowiadywać się jako pierwszy o tym, co istotne. Wszystko uzupełnią telebimy, których w Starych Babicach na pewno nie przegapicie. 

Start witryny już we wrześniu, więc bądźcie gotowi na niezależną dawkę informacji. 

Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO