Ile będzie kosztował pakiet?

Canal+ i Netflix oferują wspólny pakiet

Spora gratka dla tych, którzy lubią mieć większy wybór, ale przy tym - płacić mniej. Netflix i Canal+ łączą w Polsce siły. Dostęp do obu tych platform streamingowych będzie można wykupić razem, w specjalnej, połączonej ofercie. Dzięki temu nie tylko będzie to spora oszczędność, ale również możliwe będzie oglądanie kanałów, które dostępne są jedynie na Canal+. 

Materiały promocyjne serialu

Oferta wspólna Canal+ i Netflix 

Nowa oferta, w ramach której widzowie otrzymują dostęp do platformy Canal+ i Netflixa, już jest do wykupienia na stronie canalplus.com. Jak mówi Maja Porczyńska, Head of Business Development and Strategic Partnerships in CEE: 

Dzięki naszemu partnerstwu zaoferujemy polskim widzom Canal+ jeszcze bogatszy dostęp do ich ulubionych seriali, filmów oraz wyjątkowych tytułów dla najmłodszych z unikalnej biblioteki Netfliksa. Tym samym stworzyliśmy na polskim rynku jedyną w swoim rodzaju ofertę online z dostępem do najlepszych filmów, seriali i transmisji sportowych

Dzięki połączeniu ofert mamy możliwość korzystać, bez ograniczeń, z całej biblioteki Netflixa, ale oprócz tego możemy oglądać wszystkie seriale i filmy Canal+. Dostajemy także dostęp do sportu na żywo, wśród którego można oglądać PKO BP Ekstraklasa, Premier League, LaLiga Santander, Ligue 1 Uber Eatrs czy turnieje tenisowe i NBA. Do tego 10 kanałów Canal+, w tym Canal+ 4K Ultra HD.

Miesięczny abonament to 65 zł, a przez pierwszy miesiąc - tylko 40 zł. Czy to się opłaca? Najbardziej podstawowy pakiet na Netflixie to 34 zł, z kolei miesięczny abonament na Canal+ to 45 zł. Oznacza to oszczędność na poziomie 14 złotych w skali miesiąca. 

To co? Skusicie się? 


Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO