Walka o wszystko!

Dom z papieru - zapowiedź 5. sezonu serialu

3 września powróci jeden z najlepszych seriali Netflixa - "Dom z papieru". Chyba wszyscy, którzy widzieli zakończenie 4. sezonu nie mogli doczekać się na kolejny. Bo jak cała grupa ma działać bez Profesora, który jest absolutnym mózgiem całej drużyny? W osłabionym składzie, bez pomocy Profesora, zdani sami na siebie - muszą zawalczyć o wszystko. Inaczej wszyscy zmiotą ich z powierzchni Ziemi. 

Materiały promocyjne serialu

Zwiastun 5. sezonu "La casa de papel" 

5. sezon został podzielony na dwie części. Najpierw, 3. września, zobaczymy pierwszych pięć odcinków. 3. grudnia z kolei zobaczymy kolejnych pięć odcinków. Zwiastun jasno sugeruje, że nasi ulubieni złodzieje stoczą wojnę o wszystko. W zwiastunie widać, że Profesor zdradza, że odkryto zbiornik retencyjny, a Pułkownik Tamayo ma moment, na który długo czekał - może przygotować szturm na Bank Hiszpanii. Gang nie wie co robić - bez wsparcia Profesora są gotowi się poddać. Ale w końcu to oni są ruchem oporu i, jak widać na końcu - "Zawsze walcz, nigdy się nie poddawaj". Powoli zbliża się koniec największego napadu w historii. 

W serialu powrócą Ursula Corbero, Alvaro Morte, Miguel Herran, Itziar Ituno, Esther Acebo, Jaime Lorente, Darko Peric, Enrique Arce, Hovik Keuchkerian, Luka Peros, Pedro Alonso i reszta aktorów ze starej ekipy. Dołączą do nich również Miguel Angel Silvestre oraz Patrick Criado. 

To co? Widzimy się na pierwszej części serialu już 3. września na Netflixie


Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO