Co warto kupić?

Najlepsze pomysły na imieninowe prezenty dla każdego!

Są świętowane znacznie rzadziej niż urodziny, ale równie ważne i godne uwagi. Imieniny to świetna okazja do świętowania, która pozwala na pokazanie innym, że pamiętamy o ważnym dla nich dniu. W dobrym guście jest obdarowanie choćby symbolicznym prezentem na imieniny – nie musi to być nic drogiego czy dużego. Nawet drobiazg będzie bardzo miło widziany.

| Artykuł partnerski

unsplash.com/photos/lOa7OZvs4ps

Prezenty imieninowe dla bliskich

Zastanawiasz się, co warto sprawić w ramach prezentu na imieniny? Wiele zależy od tego, komu chcesz wręczyć upominek – co innego bowiem wybierzemy dla rodziców, a co innego dla kolegi z pracy. Dla bliskich znacznie łatwiej wybrać pasujący podarunek, ponieważ wiesz, co lubią i jakie są ich zainteresowania. Zdecydowanie trudniej jest w przypadku osoby, której tak dobrze nie znasz. Zawsze warto sięgnąć po klasyczne, ponadczasowe rozwiązania na prezenty imieninowe. Szczególnie gorąco polecamy okolicznościowe bombonierki – zestaw słodkich czekoladek spodoba się każdemu!

Najlepszy prezent na imieniny dla mamy

Mamy zazwyczaj mają już wszystko, ale to nie znaczy, że prezent na imieniny dla mamy będzie nietrafiony. Naszym zdaniem dobre będą słodkie prezenty, ale jeśli chcesz zaskoczyć swoją rodzicielkę, podaruj jej czekoladowe… kwiaty! Utrzymują się znacznie dłużej niż te cięte w wazonie, więc będą cieszyć oko do momentu, do którego mama ich nie skonsumuje! A musisz wiedzieć, że to naprawdę pyszny prezent na imieniny dla mamy – nic dziwnego, że nie może mu się oprzeć!

Trafiony prezent na imieniny dla taty

Pora na pomysł na prezent na imieniny dla mężczyzny. Ciekawymi pomysłami są zdecydowanie zabawne czekoladowe figurki. Niby nic takiego, ale to miły gest na prezent na imieniny dla taty. Tutaj przydatna będzie pasja taty – wędkowanie, piłka nożna, a może motoryzacja? Dla każdego z tych zainteresowań mamy kilka fajnych propozycji! Tata na pewno ucieszy się z takiego zabawnego pomysłu i ze smakiem zje apetyczne czekoladki w fantazyjnych kształtach.


Prezenty imieninowe dla siostry, upominki imieninowe dla brata

Prezent na imieniny jest też sympatycznym gestem dla rodzeństwa. Na pewno dobrze znasz ich zainteresowania, sympatie i gust, więc coś nam mówi, że prezenty imieninowe, które dla nich wybierzesz, będą strzałem w dziesiątkę. A jeśli nie masz jeszcze pomysłu, zastanów się nad personalizowaną bombonierką. Naszym zdaniem dobrze na takie okazje pasuje czekoladowy telegram, który pomoże przekazać życzenia w słodki sposób. Do niego wystarczy dołączyć kwiaty czy butelkę wina i prezent gotowy.

Czekoladowe figurki też tutaj pasują. Na prezenty imieninowe dla siostry najlepiej nadają się wykonane ze słodkiej masy kwiaty, buciki czy zestawy kosmetyków, a na upominki imieninowe dla brata doskonale sprawdzą się czekoladowe samochody czy pad do gry. Te figurki są tak urocze, że aż żal je jeść!

Czy polujesz na prezent na imieniny dla mężczyzny czy dla kobiety, w Chocolissimo znajdziesz morze propozycji, które sprawią obdarowanym wiele radości. Dzięki nim taki wyjątkowy dzień jak imieniny będzie jeszcze przyjemniejszy!


Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO