Imieniny

Życzenia imieninowe. Piękne życzenia na imieniny | Spokeo.pl

Życzenia imieninowe

Każdy z nas ma w swoim otoczeniu wiele osób – każda z tych osób, z powodu imienia jakie mu nadano, obchodzi swoje imieniny. Imieniny to nic innego jak święto z okazji patrona danego imienia. Każdy święty lub błogosławiony ma swoje miejsce w kalendarzu – niektórzy mają ich nawet kilka, a wtedy za datę imienin przyjmuję się tę, która jest pierwsza w kalendarzu po urodzinach. Zwyczaj obchodzenia imienin jest silnie kultywowany w Polsce (z wyłączeniem Kaszub oraz Górnego Śląska). Warto pamiętać więc o imieninach bliskich i w tym dniu zaskoczyć ich pięknymi życzeniami imieninowymi, aby pokazać im jak bardzo są dla nas ważni – nie zawsze bowiem każdy pamięta o imieninach, gdyż nadal silniej obchodzone są urodziny. Życzenia imieninowe można złożyć na wiele różnych sposobów. Najważniejsze, aby okazać bliskim przez to to, jak bardzo są dla nas ważni.

Wierszyki imieninowe

Jeśli ktoś nie chce wysyłać lub wypisywać na kartce najzwyklejszych życzeń imieninowych – może zdecydować się na wierszyki imieninowe. Te z kolei są dużo bardziej oryginalne i przeważnie się rymują. Do każdego imienia można znaleźć w Internecie wiele ciekawych wierszyków, które spokojnie można wpisać w SMS-ie lub innej wiadomości tekstowej, albo wypisać na kartce. Kartki bowiem nadal są popularne! I miejmy nadzieję, że tak pozostanie. Wierszyki imieninowe to najlepszy sposób na rozbawienie solenizanta, ale również na wyciśnięcie kilku łez – wierszyki bowiem mogą być również baaardzo wzruszające.

Kartki imieninowe

Tak jak pisaliśmy – to nadal jeden z najpopularniejszych sposobów na okazanie komuś pamięci w tym szczególnym dniu. Ludzie szukają idealnych kartek imieninowych – gotowych, lub do wypisania wierszykiem czy życzeniami. Nie zawsze jednak udaje się je znaleźć. W takiej sytuacji można zdecydować się na nową, popularną metodę składania życzeń imieninowych. Na kartkę internetową, która z pewnością wszystkich zaskoczy! Można zaprojektować ją samemu lub wybrać gotowy szablon, który zachwyci naszego solenizanta. Czasami po prostu ciężko znaleźć kartkę imieninową, w której znajdowałoby się dane imię, są raczej bardzo ogólne i bezpłciowe. Kiedy stworzysz sam/a kartkę – osoba obchodząca imieniny na pewno to doceni!

 

Fotografia poglądowaKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO