Zostań TIR-owcem!

Kody do gry American Truck Simulator – pełna lista komend na Spokeo.pl

Symulatory już na stałe rozgościły się w jednym z foteli przeznaczonym dla najbardziej popularnych gier komputerowych. Gracze mają obecnie okazję ku prowadzeniu własnego zoo, państwa, parku rozrywki, drużyny piłkarskiej i tak dalej. Niezwykłą grywalnością i stale rosnącą liczbą fanów mogą pochwalić się gry poświęcone tematyce ciężarówek i potężnych pojazdów, których głównym zadaniem jest przewożenie towarów. Grę można sobie ułatwić dzięki dostępnym kodom. Jak je aktywować i wpisać? 

Materiały promocyjne gry

W pierwszej kolejności należny odnaleźć plik .config w głównym katalogu instalacyjnym gry. Otwórz go dowolnym edytorem tekstu i znajdź linijkę „uset g_developer” - teraz zmień wartość obok z 0 na 1. Tak samo postąp w przypadku linijki „uset g_console”. Od tej pory w trakcie zabawy możesz przywołać konsolę klawiszem „~”.

Lista komend:

W grze wykorzystać można kilka komend, które znacząco wpływają na rozgrywkę. Oto one:

teleportacja - goto ([x];[y];[z])
teleportacja do miasta - goto [nazwa miasta]
wyłącza / włącza policję - g_police [0 lub 1]
ruch uliczny - g_traffic [0 lub 1]
ustawia czas - g_set_time [liczba]
ustawia pogodę - g_set_weather [liczba]

Istnieje także sposób na darmowe paliwo. Jak go wykorzystać? Po zatankowaniu na stacji nie ruszaj pojazdem i nie odjeżdżaj.  Zapisz grę i załaduj ją ponownie – Twój bak nadal będzie pełny, ale gra nie zabierze Ci pieniędzy.Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO