To prostsze niż myślisz

Jak usunąć konto na OLX? Jak wymazać swoje dane z OLX?

Serwisy internetowe, które umożliwiają kupno i sprzedaż najróżniejszych rzeczy, cieszą się obecnie ogromną popularnością. Doskonałym przykładem może być tutaj doskonale znany chyba wszystkim OLX, który jest jedną z największych platform sprzedażowych w naszym kraju. Znajdziemy tam nie tylko tysiące produktów, nieruchomości czy auta, ale też ogłoszenia dotyczące usług i pracy. Nic więc dziwnego, że swoje konta mają tam tysiące Polaków. Zdarza się jednak, że chcemy się pozbyć takiego profilu i usunąć go z bazy OLX. Jak to zrobić?

Fotografia poglądowa

Usunięcie konta w serwisie jest darmowe i jest bardzo proste. Można to zrobić zarówno za pośrednictwem aplikacji mobilnej, jak i desktopowej wersji serwisu.

Usuwanie konta OLX - jak to zrobić?

W pierwszej kolejności należy oczywiście zalogować się na nasze konto (w aplikacji lub na stronie www). Na stronie internetowej należy kliknąć opcję "Twoje konto" i przejść odpowiednio do sekcji "Ustawienia" i "Zarządzanie kontem". W aplikacji mobilnej należy natomiast wybrać "Konto", a tam przejść do sekcji "Ustawienia". Teraz należy przejść do sekcji "Usuń konto" i "Wyślij e-mail". Wówczas na skrzynkę powiązaną z mailem zostanie wysłana wiadomość, w której należy potwierdzić chęć usunięcia konta. To z kolei będzie bezpośrednio prowadzić do usunięcia naszych ofert i danych.

Sprawdź również - Jak anulować subskrypcję Xbox i Xbox Game Pass?Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO