Szybki poradnik

Jak anulować subskrypcję Xbox i Xbox Game Pass?

Gracze nie mogą dziś narzekać zarówno na brak nowych premier, jak i usług, które umożliwiają korzystanie z produkcji w specjalnych abonamentach. Zazwyczaj działają one podobnie do rozwiązań, które doskonale znamy z serwisów VOD. Właśnie tak działa subskrypcja Xbox i popularny Xbox Game Pass, z którego skorzystać mogą między innymi gracze pecetowi (zarówno poprzez instalację na dysku, jak i grę w chmurze). Podobnie jak w przypadku wcześniej wspomnianych usług streamingowych, tutaj także możemy w dowolnej chwili zrezygnować z subskrypcji, anulować cykliczne rozliczenia i przestać być abonentem usługi Microsoftu (Xboxa). Poniżej znajdziecie krótki poradnik, który podpowie, jak to zrobić.

Fotografia poglądowa

Anulowanie subskrypcji Xbox jest banalnie proste i można go dokonać chociażby przez konto Microsoft. W pierwszej kolejności należy więc zalogować się właśnie na nie.

Anulowanie subskrypcji Xbox i wyłączanie płatności cyklicznej

Pierwszym krokiem po zalogowaniu powinno być przejście na stronę “Usługi i subskrypcje” dla naszego konta. Teraz należy przejść w pozycję “Zarządzaj”, która znajduje się obok subskrypcji. Teraz należy wybrać pozycję “Anuluj subskrypcję” lub “Wyłącz rozliczanie cykliczne”. Może okazać się, że kwalifikujemy się do zwrotu środków, wówczas należy wybrać spośród dwóch opcji: “Nie naliczaj opłaty w dniu” (data następnego odnowienia) i “Anuluj natychmiast i uzyskaj zwrot”. Inaczej sprawa wygląda, gdy nie kwalifikujemy się do zwrotu. Wówczas po wybraniu pozycji “Anuluj subskrypcję” wyświetlona zostanie opcja “Wyłącz rozliczanie cykliczne”, co uniemożliwi pobranie kolejnej opłaty. W przypadku jakichkolwiek pytać warto skonsultować się z supportem.

Sprawdź również aplikację Free Now.


Może zainteresują Cię także:


Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO