Darmowa aplikacja z funkcjami premium

KineMaster aplikacja do edycji i montażu wideo

Dziś twórcą może zostać tak naprawdę każdy. Wystarczy dobry pomysł i jego realizacja. Doskonale wiedzą o tym na przykład twórcy internetowych filmów i osoby, które amatorsko tworzą klipy czy reportaże. Filmy wymagają jednak specjalnej obróbki i montażu. Okazuje się jednak, że dziś świetnie przygotowane materiały możemy tworzyć za pomocą naszego telefonu. Z pomocą przychodzą wówczas aplikacje mobilne, które pozwalają na skorzystanie nam z najróżniejszych funkcji. Jedną z ciekawszych może okazać się KineMaster, którą tylko ze sklepu Google Play pobrano ponad 100 milionów razy.

KineMaster

Aplikacja KineMaster dostępna jest zarówno w Google Play, jak i App Store. Można z niej skorzystać w darmowej lub płatnej wersji (wersja premium). Na jakie funkcje liczyć mogą użytkownicy?

KineMaster - funkcje i możliwości

Główne możliwości aplikacji to przede wszystkim edycja, tworzenie i przycinanie materiałów wideo. Skorzystać możemy przy tym z szablonów, które znacząco upraszczają cały proces. Możemy zmienić tak naprawdę wszystko, do naszej dyspozycji oddane zostały efekty dźwiękowe, wizualne czy efektowne przejścia (możemy też wpisywać tekst lub wykorzystywać dostępne animacje). Wygląd wideo możemy także modyfikować dzięki filtrom kolorów, a całość dowolnie można skracać, maskować, powiększać czy rozmywać. Ostatecznie stworzony przez nas film możemy wyeksportować (możemy też zaimportować i edytować gotowy projekt), zapisać w wysokiej jakości i ostatecznie opublikować czy udostępnić. Wszystkie funkcje i możliwości aplikacji warto sprawdzić samodzielnie, zwłaszcza jeśli jesteśmy twórcami tego rodzaju treści.

Sprawdź również aplikację ZedgeKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO