Czy taka opcja się sprawdzi?

Instagram testuje opcję Fan kluby – jak działa i co oferuje?

Instagram od wielu lat jest jednym z najpopularniejszych serwisów społecznościowych. Służy on przede wszystkim do dzielenia się ze znajomymi naszymi zdjęciami, obrazami czy krótkimi filmami. Portal stał się także miejscem, w którym prężnie i aktywnie działają artyści – za jego pośrednictwem mają oni możliwość swego rodzaju kontaktu ze swoimi fanami. W tej chwili wszystkie funkcje Instagrama są zupełnie bezpłatne – trwają jednak testy nowej funkcji, która ma wprowadzić pewnego rodzaju monetyzację – mowa o opcji „fan clubs”.

Fotografia poglądowa

Fan kluby mają powstać przede wszystkim z myślą o twórcach i ich fanach, którzy dzięki nowej opcji będą mieć możliwość otrzymywania ekskluzywnych materiałów. Jak to ma działać?

Fan clubs na Instragramie – jak to będzie działać?

Funkcja „fun clubs” jest testowana u pierwszych użytkowników – już niedługo ma natomiast być dostępna dla wszystkich użytkowników. Wszystko opierać ma się na zamkniętych grupach odbiorców wewnątrz aplikacji, do których kierowane mają być ekskluzywne materiały od twórców. Całość ma być płatna – zablokowana ma też zostać możliwość dalszego przesyłania treści i robienia screenów. Istnieć ma także możliwość specjalnych kolekcji i filmów, do których dostęp ma być płatny – po jego wykupieniu odbiorca zyska do nich nielimitowany dostęp. Co sądzicie o tych nowościach? Czy przyniesie to rewolucje?

Sprawdź również - Jak zmienić imię i nazwisko na Facebooku?Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO