Coś dla miłośników turystyki

E-podróżnik aplkikacja do kupowania biletów i sprawdzania tras przejazdów.

Aplikacje mobilne stają się coraz bardziej popularne i coraz częściej pomagają nam w codziennym życiu. Doskonałym przykładem mogą być tutaj podróże, które dziś możemy niemal w całości zaplanować dzięki mobilnym programom. Dobrą propozycją dla turystów może okazać się serwis E-podróżnik, który oferuje także aplikację mobilną. Za ich pośrednictwem zaplanujemy podróż, sprawdzimy ceny przejazdu i zakupimy niezbędne bilety.

E-podróżnik

Sama aplikacja jest darmowa i często oferuje użytkownikom atrakcyjne promocje. Warto o tym pamiętać podczas planowania wypadów i podróży. E-podróżnik.pl oferuje aplikację mobilną na telefony z Androidem (Google Play) i aplikację desktopową.

E-podróżnik.pl - funkcje i możliwości

Serwis i aplikacja pozwalają na wyszukanie najkorzystniejszych połączeń komunikacyjnych na podstawie autobusy, pociągi czy inne środki transportu publicznego (zarówno w przypadku przejazdów bezpośrednich, jak i przesiadek). Po wyborze interesującego nas kursu możemy też zakupić bilety (w przypadku kursów z przesiadkami bilety kupimy na wszystkie wybrane autobusy lub pocągi). Na korzyść serwisu przemawiają także liczne promocje, z których skorzystać mogą zarówno nowi, jak i obecni użytkownicy. Czyni to z aplikacji świetną propozycję, zwłaszcza w przypadku osób, które regularnie podróżują i zwiedzają różne regiony. W sieci znajdziemy także inne przydatne programy i aplikacje, wśród których wyróżniają się między innymi Nextbike czy Tripadvisor.Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO