Aplikacja dla miłośników aktywnych form wypoczynku

Nextbike aplikacja do wypożyczania rowerów miejskich. Gdzie pobrać?

Trwa okres wakacyjnego wypoczynku, w którego trakcie niemal każdy z nas stara się odpocząć od codziennych obowiązków czy wyzwań zawodowych. Duża część turystów preferuje aktywne formy spędzania wolnego czasu, wśród których sporą popularnością cieszą się na przykład rowery. Okazuje się także, że chcąc pojeździć, nie musimy od razu inwestować we własny sprzęt. Pomocna w tym przypadku okazać się może aplikacja Nextbike, która pozwala na dostęp do sieci rowerowych w dziesiątkach miast w Polsce i Europie. Jak to działa i czy warto korzystać z aplikacji?

Nextbike

Sama aplikacja jest darmowa, pozwala ona jednak na płatne wypożyczanie rowerów za pośrednictwem przedpłaconego konta lub podpiętej do aplikacji karty płatniczej. Aplikacja dostępna jest w sklepach Google Play i App Store.

Nextbike - jak to działa?

W wielu polskich i europejskich miastach znajdziemy rowery do wypożyczenia. Zazwyczaj ulokowane są one w specjalnych przystankach, gdzie możemy zarówno wypożyczyć, jak i odstawić sprzęt. Pomocna przy obsłudze tego rodzaju usługi jest właśnie aplikacja Nextbike, która pozwala szybko wynająć i oddać rower, a także naliczyć odpowiednią opłatę. Ceny w poszczególnych miastach mogą się od siebie różnić. Zdarza się również, że skorzystać możemy z promocji na darmowy przejazd (na przykład do 20 minut). Szczegóły warto sprawdzać na bieżąco w samej aplikacji. O sprawność rowerów i ich dostępność dbają wyspecjalizowane firmy, które pozwalają nam mieć pewność, że wypożyczamy pełnowartościowy i sprawny rower.

Szukasz innej przydatnej aplikacji na wakacje? Sprawdź TripAdvisor.Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO