Planuj i wyznaczaj trasy

Aplikacja Tripadvisor atrakcje turystyczne, restauracje i hotele. Gdzie pobrać?

Trwa okres wakacji, w którym wielu z nas udaje się na urlopy, wycieczki czy wyjazdy zagraniczne. Przekłada się to na wzmożone zainteresowanie aplikacjami, które stworzone zostały właśnie z myślą o turystach i podróżnikach. Jedną z wyróżniających się jest Tripadvisor (w sieci znajdziemy również serwis internetowy o tej samej nazwie). Świetnie sprawdzi się on zwłaszcza w przypadku osób, które planują wyjazdy do nieznanych miejsc, i jeszcze przed podróżą chciałyby zaplanować trasy wycieczek pieszych czy samochodowych. Co oferuje aplikacja i dlaczego warto z niej skorzystać?

Tripadvisor

Ogromną zaletą aplikacji jest fakt, że jest ona darmowa. Pobrać możemy ją zarówno za pośrednictwem sklepu Google Play (Android), jak i AppStore (iOS). Czym się wyróżnia i jakie opcje przygotowała swoim użytkownikom?

Tripadvisor - funkcje i możliwości

Tripadvisor przydać się może już na etapie planowania wyjazdu i wybrania odpowiednich środków transportu. Wśród opcji znajdziemy bowiem opcję wybrania konkretnego lotu, hotelu czy innego miejsca, w którym chcemy się zatrzymać. Coś dla siebie dzięki programowi znajdą również smakosze, którzy chcą spróbować lokalnej kuchni czy zjeść w najlepszych restauracjach w wybranej okolicy. W recenzjach lokali znajdziemy zarówno opinie użytkowników, jak i lokalizację danego miejsca czy zdjęcia. To samo tyczy się atrakcji turystycznych i najchętniej odwiedzanych przez turystów miejsc (aplikacja poinformuje nas o godzinach otwarcia, cenie biletów czy drodze dojazdowej). Wszystkie wyniki możemy w prosty i intuicyjny sposób filtrować, co pozwala na wybranie miejsc, z które turyści polecają najbardziej, czy też lokali, które proponują klientom najkorzystniejsze ceny. Minusem aplikacji jest fakt, że nie jest ona dostępna w języku polskim.

Sprawdź również przeglądarkę internetową BraveKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO