Mobilna aplikacja połączona z serwisem

Aplikacja Viaplay. Sport na żywo, filmy i seriale w Viaplay

Transmisje internetowe wydarzeń sportowych i serwisy streamingowe są coraz popularniejsze. Nic więc dziwnego, że zainteresowaniem cieszy się portal Viaplay, który łączy w sobie wymienione wyżej usługi. Na jego popularność z pewnością ma także wpływ fakt, że jest on jedynym nadawcą w Polsce, który oferuje wszystkie mecze niemieckiej Bundesligi i angielskiej Premier League na żywo. Na Viaplay obejrzymy też KSW, kanały online czy liczne filmy i seriale. Gdzie pobrać aplikację i jak to działa?

Viaplay

Viaplay działa tak jak inne serwisy tego rodzaju. Użytkownik zobowiązuje się do comiesięcznej subskrypcji, z której może zrezygnować w każdej chwili. W jej ramach otrzymuje nieograniczony dostęp do biblioteki dostępnych tytułów i transmisji na żywo.

Viaplay - aplikacja mobilna

Viaplay pozwala na śledzenie transmisji sportowych z dowolnego miejsca z dostępem do sieci. Z serwisu skorzystamy zarówno za pośrednictwem przeglądarki internetowej, jak i aplikacji. Ta dostępna jest na urządzenia z Androidem (w tym SMART TV, Chromecast czy tablety) czy iOS. Koszt miesięcznej subskrypcji wynosi obecnie 34 złote (niewykluczone jednak, że cena ta w przyszłości ulegnie zmianie) Wszystko to sprawia, że Viaplay jest jednym z najchętniej wybieranych serwisów streamingowych w kraju (aplikacja tylko w Google Play pobrana została ponad 5 milionów razy). A Wy korzystaliście już z tego rozwiązania?

Sprawdź również aplikację Shazam.Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO