Zagramy już w październiku

Złoty status gry A Plague Tale: Requiem. Data premiery i dostępne platformy

W ostatnich latach wiele gier zaliczało opóźnienia i ostatecznie z poślizgiem pojawiało się na rynku. Tym bardziej cieszą informacje dotyczące tak zwanych złotych statusów. W skrócie oznacza to, że gra jest już ukończona i może trafić do tłoczni. Kilka dni temu ogłoszono, że złoty status otrzymała gra A Plague Tale: Requiem, która jest kontynuacją świetnie przyjętego A Plague Tale: Innocence. Kiedy zadebiutuje produkcja i na jakich platformach w nią zagramy?

Materiały promocyjne gry

W grze A Plague Tale: Requiem po raz kolejny wcielimy się w rodzeństwo de Roon. Hugo i Amicia po raz kolejny będą musieli stawić czoła tytułowej pladze. Gracze mogą liczyć na wciągającą fabułę i nowe elementy rozgrywki. Poniżej znajdziecie zwiastun zbliżającej się gry.

A Plague Tale: Requiem - data premiery i zwiastun

Gra zadebiutować ma już 18 października 2022 roku. Dostępna będzie na platformach PC, PlayStation 5, Xbox Series X i Nintendo Switch. Od dnia premiery zagrać w nią będą mogli także subskrybenci Xbox Game Passa. Poniżej możecie się natomiast zapoznać ze zwiastunem nadchodzącej produkcji, która powoli wyrasta na jedną z potencjalnie najciekawszych premier w tym roku kalendarzowym.Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO