Gdzie obejrzeć

Wszystko dla mojej matki (2020) online Obsada, gdzie obejrzeć ?

Olka ma siedemnaście lat. Za to, że ciągle uciekała z domu dziecka została skierowana do zakładu poprawczego, gdzie spędzi najbliższy czas. Najbardziej na świecie zależy jej na jednym – dowiedzieć się jak najwięcej o własnej matce.

Gatunek: dramat
Produkcja: Polska
Rok produkcji: 2019
Reżyseria: Małgorzata Imielska
Scenariusz: Małgorzata Imielska

Materiały promocyjne filmu

Opis filmu

Ola jest siedemnastolatką, którą wszyscy doskonale znają z licznych ucieczek z domu dziecka. Ma chłopięce ruchy, obgryzione paznokcie, a wielkie oczy ukrywa za włosami. Na jej rękach pełno jest blizn po samookaleczaniu. Nie chce się dać poznać i ma w życiu tylko jeden cel – dowiedzieć się jak najwięcej o swojej matce. Ww końcu sąd umieszcza ją w zakładzie poprawczym. Jest tam kompletnym outsiderem. Nie ma fajnych ciuchów, nie ma drogiego telefonu i nie ma zamiaru oddawać się dozorcy w zamian za papierosy czy drobne pieniądze. Planuje osiągać sukcesy w dziedzinie lekkoatletyki. Ma wrażenie, że dzięki temu jej matka zwróci na nią uwagę. Przez tę swoją odmienność staje się ofiarą przemocy.
W zakładzie poznaje Andrzeja i Irenę. Kiedy dowiaduje się, że mieszkają niedaleko jej rodzinnego domu – wymusza na nich, aby zabrali ją na wakacje do siebie. Nie wie, że zapłaci sporą cenę za to, żeby odnaleźć swoją matkę.


Wszystko dla mojej matki obsada, CDA, NETFLIX, VOD, gdzie obejrzeć online ?

Gdzie obejrzeć cały film Wszystko dla mojej matki ? Spawdzić obsadę filmu Wszystko dla mojej matki oraz podobne filmy i seriale. Poznaj opinie i oceny filmu Wszystko dla mojej matki (2020) online. Pełna obsada filmu Wszystko dla mojej matki i gdzie obejrzeć za darmo lektor PL znajdziesz poniżej
Wszystko dla mojej matki Netflix, CDA, Prime Video, Canal +, HBO MAX, Disney +, Apple TV.

Zwiastun


Obsada

Zofia Domalik – Ola
Maria Sobocińska – Agnes
Malwina Laska – Mania
Magdalena Celmer – Sandra
Helena Englert – Ewka
Joanna Połeć – Klaudia
Zuzanna Puławska - „Głodna”
Alicja Czerniewicz – Justa
Jowita Budnik – Irena
Adam Cywka – Andrzej
Katarzyna Wajda – Iza

Może zainteresują Cię także:

Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: ŚredniKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO