Gdzie obejrzeć

O północy w Paryżu (2011) online Obsada, gdzie obejrzeć ?

"O północy w Paryżu" to film nakręcony w 2011 roku, którego reżyserem i scenarzystą jest Woody Allen. Produkcja opowiada o losach świeżo zaręczonej pary, która wybiera się do stolicy Francji - tam ich wierność i miłość poddane zostaną próbie.

Tytuł oryginalny: Midnight in Paris
Gatunek: Komedia / Fantasy
Reżyseria: Woody Allen
Scenariusz: Woody Allen
Rok produkcji: 2011
Kraj: USA / Hiszpania

 

Materiały promocyjne filmu

Opis fabuły

W letniej rewelacji kin na całym świecie - komedii "O północy w Paryżu", której uroczysta premiera uświetniła otwarcie tegorocznego festiwalu w Cannes, śledzimy losy niedawno zaręczonej pary. Inez (Rachel McAdams) i Gil (Owen Wilson) przybywają do światowej stolicy romansu, planując ślub. Jednak wierność zakochanych zostanie wystawiona na ciężką próbę, gdy na ich drodze pojawią się wyrafinowany znawca sztuki Paul (Michael Sheen) oraz tajemnicza i zmysłowa muza Adriana (Marion Cotillard), a po czarujących zakątkach Paryża zacznie oprowadzać ich sama Carla Bruni! W gwiazdorskiej obsadzie magicznej komedii Woody'ego Allena znajdziemy także laureatów Oscara Adriena Brody oraz Kathy Bates w rolach miłosnych doradców Gila. Film obecnie dostępny jest w serwisach streamingowych - w swoich bibliotekach mają go Netflix, Chili, Player i VOD.pl. Poniżej znajdziecie natomiast jego zwiastun i obsadę. 


O północy w Paryżu obsada, CDA, NETFLIX, VOD, gdzie obejrzeć online ?

Gdzie obejrzeć cały film O północy w Paryżu ? Spawdzić obsadę filmu O północy w Paryżu oraz podobne filmy i seriale. Poznaj opinie i oceny filmu O północy w Paryżu (2011) online. Pełna obsada filmu O północy w Paryżu i gdzie obejrzeć za darmo lektor PL znajdziesz poniżej
O północy w Paryżu Netflix, CDA, Prime Video, Canal +, HBO MAX, Disney +, Apple TV.

Zwiastun


Obsada filmu

Owen Wilson
Rachel McAdams
Kurt Fuller
Mimi Kennedy
Michael Sheen
Nina Arianda
Carla Bruni
Maurice Sonnenberg
Thierry Hancisse
Guillaume Gouix
Audrey Fleurot
Marie-Sohna Conde

Warto także sprawdzić inne filmy w reżyserii Woody'ego Allena - polecamy produkcje Vicky Christina Barcelona i Annie Hall.

Może zainteresują Cię także:

Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: ŚredniKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO