Gdzie obejrzeć

Króliczek
„Króliczek” to przezabawna komedia z Anną Faris w roli głównej, która opowiada o modelce Playboya, która po raz pierwszy w życiu zostaje pozostawiona sama sobie. Młoda dziewczyna, która do tej pory mieszkała w słynnej rezydencji, trafia do domu jednego ze studenckich stowarzyszeń. Wkrótce odegra kluczową rolę w walce o przetrwanie członkiń Zety. Czy uda jej się odmienić życie przyjaciółek i uratować swój nowy dom?

Tytuł oryginalny: The House Bunny
Gatunek: Komedia
Reżyseria: Fred Wolf
Scenariusz: Kirsten Smith / Karen McCullah
Kraj: USA
Rok produkcji: 2008

Króliczek / Materiały prasowe

Opis filmu

Film opowiada o Shelley, która jest jednym z ulubionych króliczków Playboya. Pewnego dnia jej życie niespodziewanie wywraca się do góry nogami – zostaje wyrzucona z rezydencji Hugh Hefnera i po raz pierwszy w życiu jest zdana zupełnie tylko na siebie. Gdy szuka nowego miejsca zamieszkania, przypadkiem trafia do domu stowarzyszenia studenckiego Zeta Alpha Zeta znajdującego się na terenie kampusu akademickiego. W domu mieszka siedem dziewczyn, które wprawdzie radzą sobie z nauką, ale nie potrafią się odnaleźć wśród studenckiej społeczności. Co więcej, grozi im eksmisja, bo brakuje chętnych do dołączenia do Zety. Shelly postanawia użyć wszystkich swoich umiejętności, żeby odmienić życie młodych studentek. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, członkinie Zety staną się najgorętszymi dziewczynami na całym kampusie.

Koniecznie obejrzyjcie również inne zabawne komedie, takie jak „Wieczny student” czy „Dusza towarzystwa”. Polecamy też muzyczny film „Pitch Perfect” z udziałem Anny Kendrick i Rebel Wilson.

Obsada

Anna Faris – Shelley
Emma Stone – Natalie
Kat Dennings – Mona
Colin Hanks – Oliver
Katharine McPhee – Harmony
Dana Goodman – Carrie Mae
Lauren Hill – Bunny Lauren
Kiely Williams – Lily
Monet Mazur – Cassandra

Może zainteresują Cię także:

Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: ŚredniKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO