Wiek, wzrost, waga, instagram, filmografia, mąż, żona, dzieci

Rebel Wilson - kim jest? Życiorys Rebel Wilson

flickr.com

Rebel Wilson to australijska aktorka sceniczna i filmowa, a także scenarzystka i producentka. Najbardziej znana jest ze swoich ról w takich produkcjach jak "Pitch Perfect" czy "Jak romantycznie!". Jak dobrze znacie Rebel Wilson? Sprawdźcie koniecznie! 

Wszystko o: Rebel Wilson 

Pełne imię i nazwisko: Rebel Melanie Elizabeth Wilson, a właściwie Melanie Elizabeth Bownds 
Data i miejsce urodzenia: 2 marca 1980, Sydney 
Zawód: aktorka 
Partner: brak 
Dzieci: brak 
Wzrost: 159 cm
Waga: ok. 75 kg 
Instagram: @rebelwilson

Życiorys 

Zanim Rebel została aktorką - swoje życie wiązała z prawem. Ukończyła więc prawo na University of New South Wales. Później uczęszczała na Australian Theatre for Young People, gdzie uczyła się aktorstwa. Później przeprowadziła się do Stanów, gdzie kontynuowała naukę. 


Kariera 

Swoją karierę aktorską rozpoczynała na deskach Sydney Theatre Company. Na ekranie pierwszy raz pojawiła się w 2003 roku, w filmie "Fat Pizza". Potem kilkukrotnie pojawiała się w serialach telewizyjnych. Sławę przyniosła jej rola w "Pitch Perfect". Na swoim koncie ma jeszcze role w takich filmach jak "Jak to robią single", "Jojo Rabbit" czy "Jak romantycznie!". 

Życie prywatne 

Rebel Wilson właśnie bardzo mocno postawiła na pracę nad swoją sylwetką. Całkowicie się zmieniła! Do niedawna była w związku z 29-letnim milionerem - Jacobem Buschem. Niestety, ich związek się rozpadł. 

 
Rebel Wilson – mistrzyni komedii. Te filmy trzeba zobaczyć!Rebel Wilson należy do najpopularniejszych australijskich aktorek młodego pokolenia. Co ciekawe, początkowo studiowała matematykę, a następnie prawo na Uniwersytecie Nowej Południowej Walii. Podczas brania udziału w akcji charytatywnej Rotary International, gdzie pełniła funkcję młodego ambasadora Australii, zachorowała na malarię. W trakcie choroby doświadczyła silnych halucynacji, w których widziała jak otrzymuje Oscara – wówczas postanowiła rozpocząć karierę aktorki. Do nowego zawodu zaczęła się przygotowywać w Australian Theatre for Young People. Wkrótce, dzięki stypendium ufundowanemu przez Nicole Kidman, przeniosła się do Nowego Jorku. Na ekranie zadebiutowała w 2003 roku w komedii „Fat Pizza”. Wkrótce zaczęła występować w coraz większych produkcjach, takich jak „Księga dżungli 2” czy „Ghost Rider”. Przełom w jej karierze nastąpił za sprawą występów w komediach „Druhny” i „Kochanie, poznaj moich kumpli”, które przyniosły jej duży rozgłos. Największą sławę zdobyła z kolei dzięki roli Amy w serii „Pitch Perfect”.Rebel Wilson - najlepsze filmy

1. „Pitch Perfect”, reż. J. Moore (2012)

2. „Oszustki”, reż. C. Addison (2019)

3. „Druhny”, reż. P. Feig (2011)

4. „Jojo Rabbit”, reż. T. Waititi (2019)

5. „Jak to robią single”, reż. C. Ditter (2016)

Jeśli chcecie poznać więcej produkcji z udziałem aktorki, koniecznie obejrzyjcie filmy „Pitch Perfect 2” i „Pitch Perfect 3”. Gorąco polecamy również zabawną komedię „Wieczór panieński”, w którym Rebel Wilson wystąpiła wraz z Islą Fisher oraz fenomenalną Kirsten Dunst.Może zainteresują Cię także:Dodaj komentarz

Przepisz kod2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO