Wiek, wzrost, waga, instagram, filmografia, mąż, żona, dzieci

Fred kim jest? Wiek, wzrost, waga, żona, dzieci, kluby, Instagram

Wikimedia / CC license

Fred (a właściwie Frederico Rodrigues de Paula Santos) to brazylijski piłkarz, który urodził się 5 marca 1993 w Belo Horizonte, Obecnie występuje na pozycji środkowego pomocnika w reprezentacji Brazylii i klubie Manchester United.

Wszystko o: Fred

Pełne imię i nazwisko: Frederico Rodrigues de Paula Santos
Data i miejsce urodzenia: 5 marca 1993 / Belo Horizonte
Zawód: piłkarz (pomocnik)
Dzieci: syn
Partnerka: Monique Salum
Wzrost: 169 cm
Waga: ok. 62 kg
Instagram: @fred08oficial


Kariera

Fred swoją piłkarską karierę zaczynał w Brazylii, gdzie jego klubami były Atlético Mineiro, Porto Alegre i SC Internacional. Dobre występy w Ameryce Południowej (zwłaszcza w barwach ostatniego z wymienionych klubów) sprawiły, że zaczął on wzbudzać zainteresowanie europejskich klubów. W 2013 roku pomocnik przeniósł się do ukraińskiego Szachtara Donieck, gdzie także wyróżniał się umiejętnościami. Poskutkowało to transferem do Manchesteru United, który miał miejsce w 2018 roku. Wszystkie dotychczasowe trofea zdobywał w barwach Szachtara: trzykrotnie był Mistrzem Ukrainy, trzykrotnie sięgał po Puchar Ukrainy i czterokrotnie zdobywał Superpuchar Ukrainy. Fred to także reprezentant Brazylii (w barwach narodowych zadebiutował w 2014 roku). Obecnie wyceniany jest na około 20 milionów euro.

Życie prywatne

Partnerką życiową piłkarza jest Monique Salum - w mediach społecznościowych znaleźć można sporo zdjęć pary. Wspólnie wychowują syna, którego także znajdziemy na wspólnych zdjęciach szczęśliwej rodziny piłkarza.


Może zainteresują Cię także:Dodaj komentarz

Przepisz kod 
2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO