Kim jest?

Fred - pomocnik Manchesteru United. Wiek, wzrost, waga, Instagram, żona, dzieci

Wikimedia / CC license

Fred (a właściwie Frederico Rodrigues de Paula Santos) to brazylijski piłkarz, który urodził się 5 marca 1993 w Belo Horizonte, Obecnie występuje na pozycji środkowego pomocnika w reprezentacji Brazylii i klubie Manchester United.

Wszystko o: Fred

Pełne imię i nazwisko: Frederico Rodrigues de Paula Santos
Data i miejsce urodzenia: 5 marca 1993 / Belo Horizonte
Zawód: piłkarz (pomocnik)
Dzieci: syn
Partnerka: Monique Salum
Wzrost: 169 cm
Waga: ok. 62 kg
Instagram: @fred08oficial


Kariera

Fred swoją piłkarską karierę zaczynał w Brazylii, gdzie jego klubami były Atlético Mineiro, Porto Alegre i SC Internacional. Dobre występy w Ameryce Południowej (zwłaszcza w barwach ostatniego z wymienionych klubów) sprawiły, że zaczął on wzbudzać zainteresowanie europejskich klubów. W 2013 roku pomocnik przeniósł się do ukraińskiego Szachtara Donieck, gdzie także wyróżniał się umiejętnościami. Poskutkowało to transferem do Manchesteru United, który miał miejsce w 2018 roku. Wszystkie dotychczasowe trofea zdobywał w barwach Szachtara: trzykrotnie był Mistrzem Ukrainy, trzykrotnie sięgał po Puchar Ukrainy i czterokrotnie zdobywał Superpuchar Ukrainy. Fred to także reprezentant Brazylii (w barwach narodowych zadebiutował w 2014 roku). Obecnie wyceniany jest na około 20 milionów euro.

Życie prywatne

Partnerką życiową piłkarza jest Monique Salum - w mediach społecznościowych znaleźć można sporo zdjęć pary. Wspólnie wychowują syna, którego także znajdziemy na wspólnych zdjęciach szczęśliwej rodziny piłkarza.

Kontakt, numer telefonu, adres zamieszkania, adres email

Dodaj komentarz

Przepisz kod 
2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO