Kim jest?

Kat Dennings - jedna ze spłukanych dziewczyn. Wiek, wzrost, waga, Instagram, mąż, dzieci

Materiały promocyjne serialu

Kat Dennings to amerykańska aktorka, która szerszej publiczności znana jest z występów w takiej produkcji jak "Dwie spłukane dziewczyny". Jak dobrze znacie jej życie prywatne? 

Wszystko o: Kat Dennings 

Pełne imię i nazwisko: Katherine Litwack 
Data i miejsce urodzenia: 13 czerwca 1986, Filadelfia 
Zawód: aktorka 
Partner: Andrew W.K.
Dzieci: brak 
Wzrost: 161 cm 
Waga: ok. 58 kg 
Instagram: @katdenningsss

Wczesne lata 

Urodziła się 13 czerwca 1986 roku w Pensylwanii. Jest córką poetki i wykładowcy akademickiego i farmaceuty. Jest najmłodsza z piątki rodzeństwa. W wieku 9 lat zagrała w pierwszej reklamie. Pracowała od najmłodszych lat, aby było ją stać na rozwijanie swojej pasji, jaką było aktorstwo. Kiedy ukończyła szkołę (uczyła się w domu i skończyła ją w wieku 14 lat), wyjechała do Los Angeles, aby grać i zmieniła nazwisko na "Dennings". 


Kariera 

Grała małe role w serialach np. w "Seks w wielkim mieście". Zanim jednak rozpoczęła zdjęcia do serialu, regularnie brała udział w telewizyjnym show "Rasing Dad". Grała w wielu produkcjach filmowych i serialowych m.in. "Dolina iluzji" czy "Amerykański tata". Prawdziwą popularność przyniosła jej gra w sitcomie "dwie spłukane dziewczyny", gdzie grała jedną z głównych ról. Od niedawna można oglądać ją w serialu "Dollface" oraz "WandaVision". 

Życie prywatne 

Dennings niewiele mówi o swoim życiu prywatnym. Wiadomo jednak, że spotykała się m.in. z Ryanem Goslingiem, a także Nickiem Zano i Joshem Grobanem. W 2021 roku potwiedziła, że spotyka się z Andrew W.K., z którym tego samego roku się zaręczyła. 

Kontakt, numer telefonu, adres zamieszkania, adres email
Dodaj komentarz 
2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO