Wiek, wzrost, waga, instagram, filmografia, mąż, żona, dzieci

Kat Dennings - kim jest? Wiek, wzrost, waga, Instagram, mąż, dzieci

Materiały promocyjne serialu

Kat Dennings to amerykańska aktorka, która szerszej publiczności znana jest z występów w takiej produkcji jak "Dwie spłukane dziewczyny". Jak dobrze znacie jej życie prywatne? 

Wszystko o: Kat Dennings 

Pełne imię i nazwisko: Katherine Litwack 
Data i miejsce urodzenia: 13 czerwca 1986, Filadelfia 
Zawód: aktorka 
Partner: Andrew W.K.
Dzieci: brak 
Wzrost: 161 cm 
Waga: ok. 58 kg 
Instagram: @katdenningsss

Wczesne lata 

Urodziła się 13 czerwca 1986 roku w Pensylwanii. Jest córką poetki i wykładowcy akademickiego i farmaceuty. Jest najmłodsza z piątki rodzeństwa. W wieku 9 lat zagrała w pierwszej reklamie. Pracowała od najmłodszych lat, aby było ją stać na rozwijanie swojej pasji, jaką było aktorstwo. Kiedy ukończyła szkołę (uczyła się w domu i skończyła ją w wieku 14 lat), wyjechała do Los Angeles, aby grać i zmieniła nazwisko na "Dennings". 


Kariera 

Grała małe role w serialach np. w "Seks w wielkim mieście". Zanim jednak rozpoczęła zdjęcia do serialu, regularnie brała udział w telewizyjnym show "Rasing Dad". Grała w wielu produkcjach filmowych i serialowych m.in. "Dolina iluzji" czy "Amerykański tata". Prawdziwą popularność przyniosła jej gra w sitcomie "dwie spłukane dziewczyny", gdzie grała jedną z głównych ról. Od niedawna można oglądać ją w serialu "Dollface" oraz "WandaVision". 

Życie prywatne 

Dennings niewiele mówi o swoim życiu prywatnym. Wiadomo jednak, że spotykała się m.in. z Ryanem Goslingiem, a także Nickiem Zano i Joshem Grobanem. W 2021 roku potwiedziła, że spotyka się z Andrew W.K., z którym tego samego roku się zaręczyła. 


Kat Dennings – najlepsze filmy i seriale 

Kat Dennings jest jedną z najbardziej charakterystycznych aktorek młodego pokolenia. Cechuje ją nie tylko duży talent, ale również oryginalna uroda. Urodziła się w 1986 roku w Filadelfii jako jedna z pięciorga dzieci poetki i farmakologa. Karierę aktorską rozpoczęła w 2000 roku, gdy przeprowadziła się do Los Angeles. Wystąpiła wówczas gościnnie w popularnym serialu HBO „Seks w wielkim mieście”. Wkrótce zaczęła się pojawiać w kolejnych znanych produkcjach, takich jak „Ostry dyżur”, „CSI: NY” czy „CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas”. W 2004 roku otrzymała pierwszą filmową rolę w „Szansie na sukces” z Hilary Duff w roli głównej. Udział w filmie zapewnił jej udział w kolejnych dużych produkcjach, takich jak „40-letni prawiczek” (2005), „Agent XXL 2” (2006) czy „Króliczek” (2008). W 2009 roku była nominowana do nagrody Teen Choice za występ w filmie „Nick i Norah”, a w 2014 otrzymała nominację za rolę w serialu „Dwie spłukane dziewczyny”. Przedstawiamy kilka produkcji z udziałem gwiazdy, które warto obejrzeć.

1. „Dwie spłukane dziewczyny”, twórcy: W. Cummings / M. P. king (2011-2017)
2. „Thor: Mroczny świat”, reż. A. Taylor (2013)
3. „Nick i Norah”, reż. P. Sollett (2008)
4. „Króliczek”, reż. F. Wolf (2008)
5. „Szalony rok”, reż. M. Goldbach (2011)

Polecamy również inne produkcje z udziałem aktorki, takie jak „Thor 3D” czy „Thor: Ragnarok”. Warto też obejrzeć animowany i poruszający tematykę okresu dojrzewania serial „Big Mouth”, w którym Kat Dennings użyczyła swojego głosu jednej z postaci.

Może zainteresują Cię także:Dodaj komentarz

Przepisz kod 
2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO