Gdzie obejrzeć

House of Cards sezon 4 gdzie obejrzeć online?
„House of Cards” to amerykański serial telewizyjny, który powstał na podstawie powieści Michaela Dobbsa, a także nawiązuje do miniserialu „Dom z kart” z 1990 roku. Scenariusz do czterech pierwszych sezonów napisał Beau Willimon. Produkcja opowiada o losach bezwzględnego polityka Francisa Underwooda, który chce się zemścić na prezydencie Stanów Zjednoczonych za to, że pominął go przy obsadzeniu stanowiska sekretarza stanu. W rolę głównego bohatera wcielił się Kevin Spacey. Premiera czwartego sezonu serialu odbyła się 4 marca 2016 roku na platformie Netflix.

Rok produkcji: 2016
Oryginalny tytuł serialu: House of Cards
Gatunek: Dramat
Produkcja: USA
Data premiery: 4 marca 2016
Liczba odcinków: 13
Twórcy: Beau Willimon
Platforma: Netflix

"House of Cards"/Materiały prasowe

Opis sezonu

W czwartym sezonie „House of Cards” skłócona z Frankiem Claire postanowi udać się do Teksasu, żeby odwiedzić umierającą matkę. Będzie też sabotować kampanię Franka i stawiać mu kolejne żądania. W tym czasie Lucas Goodwin zostanie zwolniony z więzienia. Zacznie obmyślać plan zemsty i podejmie próbę skontaktowania się z Heather Dunbar. Ona jednak nie będzie chciała z nim nawiązać współpracy, co przyniesie fatalne konsekwencje – Goodwyn dokona zamachu na prezydenta. Ciężko ranny Frank będzie wymagał skomplikowanej operacji przeszczepu wątroby. Gdy Claire dowie się o zamachu, natychmiast poleci do Niemiec na negocjacje z Petrovem. Niedługo później do prasy dotrze informacja o tym, że Dunbar spotkała się z Goodwinem i kobieta będzie musiała radykalnie zmienić swoje dotychczasowe plany. Wkrótce zmiany nastąpią też w relacjach Franka i Claire – uczyni z niej swoją „running mate”.

Macie już za sobą czwarty sezon serialu „House of Cards”? W takim razie koniecznie obejrzyjcie kolejne produkcje z udziałem Kevina Spacey’a. Polecamy film „K-Pax”, w którym aktor wcielił się w przybysza z kosmosu. Warto też zobaczyć „American Beauty” i „Siedem”.

Obsada

Kevin Spacey – Francis Underwood
Robin Wright – Claire Underwood
Michael Kelly – Doug Stamper
Kristen Connolly – Christina Gallagher
Kate Mara – Zoe Barnes
Corey Stoll – Peter Russo
Sakina Jaffrey – Linda Vasquez
Michael Gill – Garrett Walker
Nathan Darrow – Edward Meechum

Może zainteresują Cię także:

Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: ŚredniKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO