Gra już jako serial

Netflix zaprezentował zwiastun do serialu na podstawie gry "Resident Evil".

O tym, że gra "Resident Evil" jest popularna nie trzeba chyba nikogo przekonywać. Samo to, że Netflix zdecydował się na franczyzę, aby stworzyć dwie produkcje na podstawie gry, o czymś świadczy. Tym samym Netflix, wraz z Capcom, zapowiedzieli właśnie nowy serial na podstawie serii gier. Produkcja będzie nosiła tytuł "Resident Evil: Infinite Darkness". To, że taka adaptacja powstanie ogłoszono na Tokyo Game Show, a fabuła serialu opowiadać będzie o Leonie Kennedym i Claire Redfield. 

Materiały promocyjne gry

Zwiastun serialu "Resident Evil" 

Twórcy udostępnili w sieci oficjalny zwiastun serialu. "Resident Evil: Infinite Darkness" ma mieć w sobie elementy sci-fi. Jak można przeczytać w opisie produkcji:

Powstający na bazie popularnej serii gier wideo, "Resident Evil: Infinite Darkness" to serial grozy z elementami sci-fi. 

Serial pojawi się w 2021 roku i zostanie wyprodukowany przez hiroyukiego Kobayashiego z Capcomu, który jest jednym z najważniejszych twórców serii ostatnich lat. 

Serial animowany to jedna z dwóch serii, jakie mają się pojawić na podstawie gry. W sierpniu pojawiły się bowiem informacje, że pojawi się także aktorski serial o tytule "Resident Evil", który opowie o Jade i Billie Wesker, a siostry będą żyły w świecie, który opanowały zombie. 

Będziecie oglądać? Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO