Gdzie obejrzeć

Bruce Wszechmogący gdzie obejrzeć online?




Bruce Wszechmogący to film nakręcony w 2003 roku, w którym główną rolę zagrał Jim Carrey. Produkcja opowiada o perypetiach mężczyzny, który dostaje możliwość posługiwania się boskimi mocami. Szyblko zdaje on sobie jednak sprawę, że jest to znacznie trudniejsze niż zakładał w teorii. 

Tytuł oryginalny: Bruce Almighty
Gatunek: Komedia / Fantasy
Reżyseria: Tom Shadyac
Scenariusz: Steve Oedekerk / Steve Koren / Mark O'Keefe
Rok produkcji: 2003
Kraj: USA

Materiały promocyjne filmu

Opis fabuły

Bruce Nolan (Jim Carrey) jest reporterem lokalnej telewizji w Buffalo. Cieszy się popularnością, ma uroczą dziewczynę (Jennifer Aniston), wcale jednak nie uważa, że los potraktował go sprawiedliwie. Tak więc, po najgorszym dniu swego życia, Bruce urąga Bogu, zarzucając Mu, że zrujnował jego życie, i że zupełnie nie potrafi zarządzać wszechświatem. Bóg (Morgan Freeman, "Siedem"), usłyszawszy wołania zdesperowanego Bruce'a, odpowiada... i obdarza go taką mocą, jaką sam posiada, chcąc przekonać się, czy Bruce będzie od niego lepszy! Film obecnie dostępny jest na streamingowej platformie Chili. Poniżej znajdziecie natomiast jego zwiastun i obsadę. 

Obsada filmu

Jim Carrey
Morgan Freeman
Jennifer Aniston

W filmie możemy podziwiać chociażby Jennifer Aniston, która widzom znana może być z filmu Millerowie i kultowego serialu Przyjaciele

Może zainteresują Cię także:

Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: Średni



Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO