Gdzie obejrzeć

Francuski łącznik online Obsada, gdzie obejrzeć ?

Narkotyki to zarówno potężne uzależnienie, jak i jeszcze większy biznes, na którym przestępcy codziennie dorabiają się prawdziwych fortun. Kartele narkotykowe, przerzuty i igranie z prawem często goszczą też na ekranach. Niektóre z tego rodzaju filmów mają już status kultowych. Do takich perełek należy z pewnością film „Francuski łącznik”. 

Tytuł oryginalny: The French Connection
Gatunek: Dramat / Kryminał
Reżyseria: William Friedkin
Scenariusz: Howard Hawks / Ernest Tidyman
Rok produkcji: 1971
Kraj: USA

Kadr z filmu "Francuski łącznik"

Opis filmu

Głównym bohaterem filmu „Francuski łącznik” jest Jimmy "Popeye" Doyle, w którego rolę wcielił się Gene Hackman. Mężczyzna jest nowojorskim policjantem, którego inteligencja i skuteczność mogą robić wrażenie. Nierzadko działa on także na granicy legalności – dzięki temu skutecznie wykrywa i ujmuje sprawców przestępstw. Policjantowi towarzyszy jego partner -  Buddy Russo (Roy Scheider). Pewnego dnia funkcjonariusze trafiają na trop potężnego przerzutu heroiny. Narkotyki mają trafić z Marsylii do Nowego Jorku – w USA ma je odebrać tytułowy francuski łącznik. Film obecnie dostępny jest w internecie – obejrzeć go można między innymi za pośrednictwem serwisów streamingowych Rakuten, Chili i iTunes. Poniżej natomiast znajdziecie jego zwiastun i obsadę.


Francuski łącznik obsada, CDA, NETFLIX, VOD, gdzie obejrzeć online ?

Gdzie obejrzeć cały film Francuski łącznik ? Spawdzić obsadę filmu Francuski łącznik oraz podobne filmy i seriale. Poznaj opinie i oceny filmu Francuski łącznik online. Pełna obsada filmu Francuski łącznik i gdzie obejrzeć za darmo lektor PL znajdziesz poniżej
Francuski łącznik Netflix, CDA, Prime Video, Canal +, HBO MAX, Disney +, Apple TV.

Francuski łącznik – zwiastun 

Obsada

Gene Hackman
Fernando Rey
Roy Scheider
Tony Lo Bianco
Marcel Bozzuffi
Frédéric de Pasquale
Bill Hickman
Ann Rebbot
Harold Gary
Arlene Farber
Eddie Egan
André Ernotte
Sonny Grosso
Benny Marino
Patrick McDermott
Alan Weeks
Al Fann
Irving Abrahams
Randy Jurgensen
William Coke

Sprawdź również inne produkcje, w których wystąpił Gene Hackman - polecamy filmy Bez przebaczenia i Karmazynowy przypływ.

Może zainteresują Cię także:

Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: ŚredniKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO