Gdzie obejrzeć

Thor: Ragnarok
"Thor: Ragnarok" to pełnometrażowy akcji fantasy produkcji USA. Za reżyserię odpowiedzialny jest Taika Waititi, zaś scenariusz to dzieło Erica Perasona, Craiga Kyle i Christophera Yost’a. Produkcja powstała na podstawie serii komiksów o superbohaterze z nordyckich legend, wydawnictwa Marvel Comics. Wytwórnią oraz dystrybutorem produkcji jest Marvel Studios w kooperacji z Walt Disney Motions Pictures. Światowa premiera miała miejsce 10 października 2017r. Film cieszył się dużą popularnością oraz uznaniem krytyków. Budżet produkcyjny w wysokości 180 mln USD dał zarobek ponad 840 mln $. 

Tytuł oryginalny: Thor: Ragnarok
Gatunek: Fantasy / Przygodowy
Reżyseria: Taika Waititi
Rok premiery: 2017
Kraj: USA

Materiały promocyjne filmu

Thor: Ragnarok – opis fabuły

Akcja toczy się lata po wydarzeniach znanych z części Thor: Mroczny Świat. Nordycki bóg zostaje uwięziony przez swoich przeciwników na drugim końcu wszechświata. Jest osłabiony i pozbawiony swojej potężnej broni – młota. Z dala od rodzinnego Asgardu i przyjaciół szuka samotnie sposobu na powrót do ojczyzny, gdyż zawisły nad nią czarne chmury zagłady. Zagraża jej potężna Heli i Ragnarok, czyli apokalipsa w wydaniu nordyckim. Aby stawić czoło wyzwaniom, Thor musi najpierw znaleźć sposób na opuszczenie swojego więzienia. Zostaje zmuszony do walki na śmierć i życie w gladiatorskim pojedynku ze swoim niedawnym sprzymierzeńcem i członkiem grupy Avengers – Hulkiem. Superbohaterowie łączą siły i wspólnie znajdują drogę ucieczki, by zdążyć uratować Asgard. Stawka jest najwyższa, jeśli Ragnarok zdobędzie Asgard, nikt nie stanie mu na drodze do zawładnięcia wszechświatem. Film znajdziemy w serwisach Chili, Player, Rakuten, iTunes czy VOD.pl.


Thor: Ragnarok – obsada

Chris Hemsworth jako Thor
Tom Hiddleston jako Loki
Cate Blanchett jako Hela
Idris Elba jako Heimdall
Jeff Goldblum jako Arcymistrz
Tessa Thompson jako Walkiria
Karl Urban jako Skurge
Mark Ruffalo jako Bruce Banner / Hulk

W filmie wystąpił między innymi Tom Hiddleston, którego podziwiać możemy także w produkcjach Kong: Wyspa Czaszki czy Nocny recepcjonista

Może zainteresują Cię także:

Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: RewelacyjnyKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO