Kolejna duża marka

RoboCop: Rogue City – produkcję stworzą Polacy

RoboCop to jedna z ikonicznych postaci drugiej połowy XX wieku – nic więc dziwnego, że wciąż co jakiś czas pojawiają się filmy, gry i inne dzieła kultury, w których głównym bohaterem jest policjant-robot. Wszystko wskazuje na to, że już teraz trwają prace nad kolejną adaptacją gamingową tego motywu – warto w tym miejscu dodać, że gra RoboCop zadebiutowała w 2003 roku. Za RoboCop: Rogue City odpowiedzialne będzie polskie studio Teyon, które w 2019 roku wydało grę z inną znaną marką - Terminator: Resistance.

Materiały promocyjne gry

Na razie nie mamy zbyt wielu informacji o samej produkcji – także data premiery jest póki co owiana tajemnicą. Wiadomo jedynie, że produkcja prawdopodobnie zadebiutuje dopiero w 2023 roku.

RoboCop: Rogue City – co wiemy?

Gra ma zagwarantować nam wrażenia pierwszoosobowe – wszystko w charakterze strzelanki (co może być swego rodzaju zaskoczeniem – większość spodziewała się raczej trzecioosobowej perspektywy. Prawdopodobnie będziemy mogli wybrać różne sposoby na wypełnienie konrketnych misji. Sami twórcy o swojej grze wypowiadają się następująco:

Zostań legendarnym pół-człowiekiem, pół-maszyną i wciel się w bohaterskiego policjanta walczącego o zaprowadzenie porządku na niebezpiecznych, ogarniętych przestępczością ulicach Detroit. Uzbrojony w niezawodny pistolet Auto-9, mechaniczną siłę, a także lata doświadczeń podczas pracy w policji i szereg narzędzi do dyspozycji, musisz stawić czoło ludziom dążącym do zniszczenia twojego rodzinnego miasta.

Czekacie na premierę „polskiego RoboCopa”? A może uważacie, że gra nie spełni oczekiwań graczy i będzie kolejnym produktem bazującym na samej marce? Czekamy na wasze opinie i komentarze.

Sprawdź również Assassin’s Creed Infinity.


Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO