Kiedy go obejrzymy?

Red Notice - ogłoszono premierę najdroższego filmu Netflixa

"Red Notice" to, jak wiemy od pewnego czasu, jeden z najdroższych filmów, jakie zdecydował się stworzyć Netflix. Być może to za sprawą nazwisk, jakie tam występują, a może z kolei z powodu konieczności nagrywania produkcji w wielu różnych miejscach? Niezależnie od tego, co było powodem takich kosztów, mamy nadzieję, że film będzie po prostu... dobry. Teraz platforma zapowiedziała konkretną datę premiery. 

Materiały promocyjne filmu

Kiedy obejrzymy Red Notice? 

Okazuje się, że "Red Notice" pojawi się na Netflixie już... w tym roku! Film ten jest, na ten moment, najdroższą ich produkcją. Budżet oszacowano na 130 milionów dolarów, co przeliczyć można na 500 milionów złotych. Sporo, prawda?

Taki budżet pozwolił na zatrudnienie największych gwiazd: Gal Gadot, Ryana Reynoldsa oraz Dwayne'a Johnsona. Jednak nawet taki budżet i największe gwiazdy mogą nie pomóc, jeśli film po prostu nie będzie dobrze zrobiony. 

Film opowie nam historię pościgu za złodziejami dzieł sztuki. Akcja produkcji będzie rozgrywała się w kilku krajach. Scenarzystą filmu jest Rawson Marshall Thurber. 

Premierę produkcji zapowiedziano na 12 listopada! 


Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO