Gdzie obejrzeć

Ulica Sezamkowa online Obsada, gdzie obejrzeć ?

Programy dla dzieci to nie tylko kreskówki i animowane produkcje, które najczęściej kojarzą nam się z kanałami telewizyjnymi, nadającymi je niemal przez całą dobę. Są jednak produkcje skierowane do najmłodszych, które osiągnęły rangę kultowych i na stałe zagościły w kulturze popularnej. Jedną z nich jest z pewnością „Ulica Sezamkowa”.

Tytuł oryginalny: Sesame Street
Lata emisji: od 1969
Gatunek: rozrywkowy / dla dzieci
Twórcy: Joan Ganz Cooney, Jim Henson
Kraj: USA

Materiały promocyjne serialu

Opis serialu

„Ulica Sezamkowa” to amerykański program edukacyjny, który skierowany jest przede wszystkim do najmłodszych widzów. Jego premiera odbyła się ponad 50 lat temu – w roku 1969.  Serial doczekał się pięćdziesięciu sezonów i niemal pięciu tysięcy odcinków.  Produkcja opowiada o losach mieszkańców tytułowej Ulicy Sezamkowej – mieszkają tu obok siebie ludzie i sympatyczne muppety. W show zobaczymy więc takie kultowe postacie jak: Ernie, Bert, Ciasteczkowy Potwór, Wielki Ptak, Elmo, Kermit czy Oscar. Ich udziałem staną się przezabawne gagi i perypetie, które zarówno przykuwają uwagę najmłodszych, jak i uczą ich podstawowej etykiety społecznej. Widzowie nauczą się więc wielu przydatnych umiejętności i norm zachowań, które następnie wprowadzić mogą do własnego życia. W Polsce „Ulica Sezamkowa” emitowana była na antenie TVP 2. Dziś niestety ciężko znaleźć odcinki show w telewizji. Serial posiada obecnie oficjalny kanał na YouTube (w języku angielskim) – poniżej możecie obejrzeć jeden z zamieszczonych tam materiałów. 


Ulica Sezamkowa obsada, CDA, NETFLIX, VOD, gdzie obejrzeć online ?

Gdzie obejrzeć cały film Ulica Sezamkowa ? Spawdzić obsadę filmu Ulica Sezamkowa oraz podobne filmy i seriale. Poznaj opinie i oceny filmu Ulica Sezamkowa online. Pełna obsada filmu Ulica Sezamkowa i gdzie obejrzeć za darmo lektor PL znajdziesz poniżej
Ulica Sezamkowa Netflix, CDA, Prime Video, Canal +, HBO MAX, Disney +, Apple TV.

Może zainteresują Cię także:

Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: ŚredniKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO