Gdzie obejrzeć

Ted Lasso (2020) online Obsada, gdzie obejrzeć ?

„Ted Lasso” to zabawny serial komediowy opowiadający o trenerze amerykańskiego futbolu, który przeprowadza się do Anglii, żeby poprowadzić drużynę piłki nożnej. Chociaż nie zna się na tej dyscyplinie, zrobi wszystko co w jego mocy, aby jego podopieczni odnieśli zwycięstwo. Premiera serialu odbyła się w 2020 roku i można go oglądać na platformie Apple TV+. W rolę tytułowego bohatera wcielił się bezbłędny i nominowany do People’s Choice Jason Sudeikis.

Tytuł oryginalny: Ted Lasso
Gatunek: Komedia
Liczba odcinków: 10
Twórcy: Brendan Hunt / Joe Kelly / inni
Rok premiery: 2020
Kraj: USA / Wielka Brytania
Platforma: Apple TV+

Ted Lasso / Materiały promocyjne

Opis serialu

Akcja serialu rozpoczyna się w momencie, gdy świeżo rozwiedziona Rebecca Welton zostaje nowym właścicielem drużyny AFC Richmond. Żeby zemścić się na swoim zamożnym i byłym mężu, postanawia doprowadzić do ruiny jego ukochany klub. Aby zrealizować swój cel, zatrudnia trenera futbolu amerykańskiego z Kansas City, Teda Lasso. Mężczyzna niedawno sprawował pieczę nad drużyną futbolu amerykańskiego Division 2, którą poprowadził do zwycięstwa. Nie zna się jednak zupełnie na piłce nożnej. Lasso, który przybywa do Richmond ze swoim asystentem Beardem, z trudnością próbuje nawiązać nić porozumienia z Brytyjczykami. Szczególnie ciężkim orzechem do zgryzienia zdaje się być Rebecca. Wkrótce Ted rozpoczyna żmudną i pełną niespodzianek współpracę ze swoimi nowymi zawodnikami. Czy wbrew oczekiwaniom Rebecci uda mu się poprowadzić drużynę na szczyt?

Warto też obejrzeć inne produkcje z udziałem Jasona Sudeikisa, takie jak „Szefowie wrogowie” czy „Kac Vegas”. Polecamy również przezabawną komedię „Millerowie”.


Ted Lasso obsada, CDA, NETFLIX, VOD, gdzie obejrzeć online ?

Gdzie obejrzeć cały film Ted Lasso ? Spawdzić obsadę filmu Ted Lasso oraz podobne filmy i seriale. Poznaj opinie i oceny filmu Ted Lasso (2020) online. Pełna obsada filmu Ted Lasso i gdzie obejrzeć za darmo lektor PL znajdziesz poniżej
Ted Lasso Netflix, CDA, Prime Video, Canal +, HBO MAX, Disney +, Apple TV.

Zwiastun

Obsada

Jason Sudeikis – Ted Lasso
Stephen Manas – Richard Montalur
Colin Blyth – fotograf prasowy
Brendan Hunt – trener Beard
Bradley Wj Miller – kibic drużyny z Richmond
Adam Colborne – Baz
Hannah Waddingham – Rebeca
Bronson Webb – Jeremy
Moe Jeudy-Lamour – Thierry Zoreaux

Może zainteresują Cię także:

Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: ŚredniKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO