Gdzie obejrzeć

Spartakus: Bogowie areny gdzie obejrzeć online?
„Spartakus: Bogowie areny” to amerykański miniserial, który jest prequelem serii „Spartakus: Krew i piach”, opowiadającego o losach słynnego niewolnika. Przedstawia historię Gannikusa, będącego pierwszym mistrzem gladiatorów wyćwiczonych w domu Batiatusa. Premiera serialu odbyła się w Stanach Zjednoczonych 21 stycznia 2011 roku. W role bohaterów wcielili się między innymi Dustin Clare, Lucy Lawless, Manu Bennett, John Hannah i Peter Mensah.

Tytuł oryginalny: Spartacus: Gods of the Arena
Gatunek: Kostiumowy / Akcja
Liczba odcinków: 6
Twórcy: Steven S. DeKnight
Rok premiery: 2011
Kraj: USA

Spartakus: Bogowie areny / Materiały promocyjne

Opis serialu

Prequel serii „Spartakus: Krew i piach” opowiada o wydarzeniach, do których doszło w domu Batiatusa oraz o początkach prowadzonej przez niego szkoły gladiatorów. Jego podopieczni z każdym dniem stają się coraz lepszymi wojownikami. Szczególnie wyróżnia się z nich jeden z niewolników, Gannikus Celt. Wkrótce staje się on mistrzem areny i ulubieńcem tłumu, a jego imię zaczyna być znane poza granicami miasta. W tym czasie w życiu młodego Batiatusa zaczynają pojawiać się kolejne problemy związane z odnoszonymi sukcesami, również na polu politycznym. Tymczasem jego oddana żona Lukrecja postanawia zaopiekować się swoją bliską i zaufaną przyjaciółką Gaią. Stara się również z wszelkich sił spełnić oczekiwania męża i przejąć na siebie obowiązki prowadzenia domu. Wkrótce Batiatus rozpoczyna swoje rządy w Ludus.

Polecamy również inne produkcje o tematyce historycznej, takie jak „The Crown” czy „Król wyjęty spod prawa”. Warto też obejrzeć film kostiumowy „Braveheart – Waleczne serce” z Melem Gibsonem w roli głównej.

Obsada

Peter Mensah – Oneomaus
Lucy Lawless – Lukrecja
John Hannah – Kwintus Lentulus Batiatus
Dustin Clare – Gannicus
Nick E. Tarabay – Ashur
Manu Bennett – Kirksos
Marisa Ramirez – Melitta
Daniel Feuerriegel – Agron
Jessica Grace Smith – Diona
Jaime Murray - Gaia

Może zainteresują Cię także:

Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: ŚredniKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO