Gdzie obejrzeć

Spartakus: Wojna potępionych gdzie obejrzeć online?
„Spartakus: Wojna potępionych” to trzeci sezon serii opowiadającej o losach tytułowego bohatera. Tym razem Spartakus będzie musiał się zmierzyć z Markiem Krassusem, który otrzyma za zadanie stłumienie rebelii niewolników. Premiera serialu odbyła się w Stanach Zjednoczonych w 2013 roku. Na ekranie ponownie wystąpili aktorzy znani z poprzednich części, tacy jak Liam Mcintyre, Manu Bennett, Dustin Clare czy Daniel Feurriegel.

Tytuł oryginalny: Spartacus: War of the Damned
Gatunek: Kostiumowy / Akcja
Liczba odcinków: 10
Twórcy: Steven S. DeKnight
Rok premiery: 2013
Kraj: USA

Spartakus: Wojna potępionych / Materiały prasowe

Opis serialu

Akcja serialu zaczyna się już po śmierci Gaiusa Claudiusa Calbera, którego armia została rozgromiona przez Spartakusa oraz generałów Cirxusa, Gannicusa i Agrona. Buntownicy wciąż odnoszą kolejne zwycięstwa nad oddziałami Rzymian, a do powstania codziennie przyłączają się rzesze niewolników pragnących odzyskania wolności. Spartakus zaczyna szykować się do rozstrzygającego starcia, które przesądzi o dalszych losach Republiki Rzymskiej. Senat postanawia zwrócić się o pomoc w stłumieniu rebelii do jednego z najbogatszych i najbardziej wpływowych obywateli republiki, Marka Krassusa. Ten przystaje na tę prośbę i wraz z młodym oraz ambitnym żołnierzem, Juliuszem Cezarem, postanawia zmierzyć się z powstańcami. Gladiator przewodzący rebelii po raz kolejny stanie przed trudnym zadaniem uchronienia swoich towarzyszy przed wrogą im potęgą.

Warto również obejrzeć inne seriale opowiadające o walce o władzę, takie jak „Gra o tron” czy „Dynastia Tudorów”. Polecamy też film „Kleopatra” z udziałem Elizabeth Taylor.

Obsada

Liam McIntyre – Spartakus
Manu Bennett – Crixus
Dustin Clare – Gannicus
Daniel Fuerriegel - Agron
Cynthia Addai-Robinson – Naevia
Simon Merrells – Marek Licyniusz Krassus
Todd Lasance – Gajusz Juliusz Cezar
Christian Antidormi – Tyberiusz
Pana Hema Taylor – Nasir

Może zainteresują Cię także:

Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: ŚredniKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO