Podobne filmy i seriale znajdziesz na samym dole

Orange is the new black (2013-2019) online - opis serialu, obsada, sezony, odcinki, zwiastun. Gdzie oglądać? Opinie, opis fabuły, obsada, jak się kończy, podobne filmy i seriale

Serial "Orange is the new Black" to opowieść o kobietach, które pogubiły się w życiu. I wszystkie trafiły do więzienia stanowego w Litchfield. Tyle kobiet na jednej powierzchni to gwarant kłopotów, starć kulturowych i poglądowych, ale również sporo dobrej zabawy... Jeśli w więzieniu można się bawić. 

Rok produkcji: 2013-2019
Sezony: 7 sezonów 
Gatunek: Dramat, Komedia 
Produkcja: USA 
Twórca: Jenji Kohan 
Platforma: Netflix

Materiały promocyjne filmu

Opis serialu 

To serial, który powstał na podstawie powieści Piper Kerman dokładnie o tytule "Orange is the new black. Dziewczyny z Danbury". Książka opowiada o losach Piper, która zostaje w końcu oskarżona za pomoc swojej byłej kochance Alex Vause. Trafia na piętnaście miesięcy do więzienia, gdzie musi odsiedzieć swoją karę za przestępstwo sprzed dekady. Musi zostawić swoją firmę, rodzinę i narzeczonego za sobą. I od tego czasu zaczyna się prawdziwy rollercoaster. Dziewczyny w więzieniu są różne, mają swoje dziwactwa, uciekają się do naprawdę różnych rzeczy. Są niebezpieczne i ciekawe. A Piper spotyka w więzieniu swoją dawną miłość, przez którą trafiła do pudła. Czy da radę stawić temu czoła? Jak potoczą się losy wszystkich bohaterek z więzienia? Jedno jest pewne - to nie są czarne charaktery. To najwspanialsza opowieść o walce ze sobą, z przeciwnościami, z miłością i innymi aspektami ludzkiego życia, ale za grubymi kratami. 

Zobacz również takie produkcje jak "Uwięzione", "Prison Break - Skazany na śmierć" oraz "Wentworth. Więzienie dla kobiet". 


Zwiastun

Obsada

Taylor Schilling - Piper Chapman 
Kate Mulgrew - Galina "Red" Reznikov
Uzo Aduba - Suzanne "Szalonooka" Warren 
Dascha Polanco - Dayanara Diaz 
Danielle Brooks - Tasha "Taystee" Jefferson 
Yael Stone - Lorna Morello 
Nick Sandow - Joseph "Joe" Caputo 
Selenis Leyva - Gloria Mendoza 
Taryn Manning - Tiffany "Pennsatucky" Doggett 
Laura Prepon - Alex Vause 
Adrienne C. Moore - Cindy "Czarna Cindy" Hayes 
Jackie Cruz - Marisol "Flaca" Gonzales 
Jessica Pimentel - Maria Ruiz 
Natasha Lyonne - Nicky Nichols 
Elizabeth Rodriguez - Aleida Diaz 
Laura Gomez - Blanca Flores 

 

Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: ŚredniKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO