Kim jest?

Natasha Lyonne - gwiazda Russian Doll. Wiek, wzrost, waga, Instagram, mąż

Materiały promocyjne serialu

Natasha Lyonne to amerykańska aktorka i producentka, którą wiele osób zna z seriali "Orange Is the New Black", a także "Russian Doll". Jednak jak wiele wiecie o jej życiu prywatnym i karierze? 

Wszystko o: Natasha Lyonne 

Pełne imię i nazwisko: Natasha Bianca Lyonne Braunstein 
Data i miejsce urodzenia: 4 kwietnia 1979, Nowy Jork 
Zawód: aktorka, producentka, komiczka 
Partner: Fred Armisen (2014-2022; rozstanie)
Dzieci: brak 
Wzrost: 160 cm 
Waga: ok. 60 kg 
Instagram: @nlyonne

Wczesne życie

Lyonne pierwsze osiem lat wychowywała się w Nowym Jorku, a później wraz z rodzicami wyjechała do Izraela, gdzie spędziła półtora roku. Tam zagrała w izraelskim filmie dziecięcym, który zapoczątkował jej zainteresowanie aktorstwem. Kiedy jej rodzice się rozwiedli, ona i jej starszy brat, wraz z matką, wrócili do Ameryki. Uczęszczała do Ramaz School, z której wydalono ją za sprzedaż marihuany. Później przenieśli się do Miami, gdzie uczęszczała do Miami Country Day School, ale nie ukończyła szkoły średniej i wyjechała przed ostatnim rokiem studiów, aby uczęszczać na program filmowy w Tisch School of the Arts. Krótko studiowała na Uniwersytecie Nowojorskim, gdzie uczęszczała na zajęcia z filmu i filozofię. 


Kariera 

Jako dziecko pojawiała się w różnego rodzaju produkcjach filmowych, a w wieku 16 lat obsadzono ją w filmie Allena - "Wszyscy mówią, że cię kocham". Występowała w wielu niezależnych produkcjach, co doprowadziło ją do występu w "American Pie". Prawdziwą popularność zawdzięcza występom w dwóch produkcjach Netflixa, czyli "Orange Is the New Black" (gdzie prawie zagrała siebie), a także w "Russian Doll". Dużo gra w teatrze, a także zajmuje się reżyserią i produkcją. 

Życie prywatne 

Kiedy miała 18 lat, za wypłatę z pracy nad filmem "Wszyscy mówią, że cię kocham", kupiła sobie mieszkanie. Na początku lat '00 została aresztowana za prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu i liczne incydenty z udziałem jej sąsiadów. W 2005 roku właściciel jej mieszkania, Michael Rapaport, eksmitował ją ze względu na skargi od sąsiadów. W 2005 roku trafiła do szpitala na Manhattanie, cierpiąc na zapalenie wątroby typu C, infekcję serca i zapadnięte płuco. Przechodziła także leczenie od uzależnienia od heroiny.  W 2006 roku aresztowano ją w związku z opuszczeniem rozprawy sądowej, która dotyczyła jej wcześniejszych problemów z prawem. 

Wkrótce skorzystała z leczenia uzależnień od narkotyków i alkoholu, a także pojawiła się w sądzie, a tam została skazana na warunkowe zwolnienie. 

W 2012 roku przeszła operację na otwartym sercu, aby skorygować jej uszkodzenie zastawki serca, które spowodowane było infekcją. Nieleczone mogło spowodować nagłą śmierć. 

Spotykała się, w latach 2014-2022, z Fredem Armisenem. 

Kontakt, numer telefonu, adres zamieszkania, adres email





Dodaj komentarz

Przepisz kod



 
2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO