Gdzie obejrzeć

Mrs. America online

Mrs America to historia o ruchu, którego celem było wprowadzenie Equal Rights Amendment - poprawki do amerykańskiej konstytucji, która miała gwarantować kobietom równe prawa. 

Gatunek: Dramat 
Produkcja: USA  
Rok produkcji: 2020
Ilość sezonów: 1 sezon
Twórca: Dahvi Waller
Platforma: HBO GO  

 

Materiały promocyjne serialu

Opis serialu 

Historia opowiada o ruchu, którego celem było wprowadzenie poprawki do amerykańskiej konstytucji - Equal Rights Amendment. Miała ona gwarantować kobietom równe prawa. Sprzeciwiała się jej konserwatystka Phyllis Schlafly. Historia opowiedziana jest z perspektywy kobiet z tamtej ery - zarówno Schlafly, jak i feministek drugiej fali: Glorii Steinem, Betty Friedan, Shirley Chrisholm, Belli Abzug i Jill Ruckelshaus. Produkcja jest ukazaniem wojny kultowej, która rozegrała się w latach siedemdziesiątych i przyczyniła się do powstania organizacji zwanej Moral Majority oraz która na zawsze zmieniła krajobraz polityczny w USA. 

 


Mrs. America gdzie obejrzeć za darmo lektor pl, opinie, obsada, Netflix, CDA

Gdzie obejrzeć cały film Mrs. America ? Tutaj możesz spawdzić obsadę filmu Mrs. America oraz filmy i seriale podobne do Mrs. America online. Sprawdź również opinie i średnią ocenę filmu Mrs. America online. Pełna obsada filmu Mrs. America. Film Mrs. America gdzie obejrzeć za darmo lektor PL
Mrs. America Netflix, CDA, Prime Video, Canal +, HBO MAX, Disney +, Apple TV. U nas możesz spradzić obsadę filmu Mrs. America a także poznać podobne filmy do Mrs. America oraz czy są dostępne na Netflix i CDA ? Wszystkie najważniejsze informacje o filmie Mrs. America znajdziesz poniżej

Zwiastun 

Obsada

Cate Blanchett - Phyllis Schlafly 
Rose Byrne - Gloria Steinem 
Elizabeth Banks - Jill Ruckelshaus 
Uzo Aduba - Shirley Chisholm 
Kayli Carter - Pamela 
Ari Graynor - Brenda Feigen-Fasteau 
Melanie Lynskey - Rosemary Thomson
Margo Martindale - Bella Abzug
Sarah Paulson - Alice Macray 
John Slattery - Fred Schlafly 
Jeanne Tripllehorn - Eleanor Schlafly 
Tracey Ullman - Betty Friedan 
Niecy Nash - Flo Kennedy 
Carly Sztern - Kathleen Mcdonald  

Podobał Ci się ten serial? Sprawdź również "Stalowe Magnolie", jeśli potrzeba Ci czegoś zabawnego i lekkiego, choć nadal w konwencji dramatu. A może spodoba ci się "Szkoła uczuć"? Naszykuj sobie jednak sporo chusteczek, bo film na pewno Cię wzruszy... A może zainteresuje Cię film "Sufrażystka", jeśli szukasz czegoś podobnego do "Mrs. America"? Tak silnych kobiet, jak przedstawionych w tym filmie, potrzeba światu. 

Może zainteresują Cię także:

Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: ŚredniKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO