Podobne filmy i seriale znajdziesz na samym dole

Marsjanin (2015) online | Obsada, fabuła, opis filmu, zwiastun | Gdzie oglądać? Opinie, opis fabuły, obsada, jak się kończy, podobne filmy i seriale

"Marsjanin" to film nakręcony w 2015 roku, który opowiada niezwykłą historię Marka Watneya. Mężczyzna w wyniku nieudanej ekspedycji zostaje sam na Marsie i musi poradzić sobie w wyjątkowo niesprzyjających warunkach. Do dyspozycji ma jedynie własne umiejętności i pomysłowość. 

Tytuł oryginalny: The Martian
Gatunek: Sci-Fi
Reżyseria: Ridley Scott
Scenariusz: Drew Goddard
Rok produkcji: 2015
Kraj: USA / Wielka Brytania

Materiały promocyjne filmu

Opis fabuły

Straszliwa burza piaskowa sprawia, że marsjańska ekspedycja, w której skład wchodzi Mark Watney, musi ratować się ucieczką z Czerwonej Planety. Kiedy ciężko ranny Mark odzyskuje przytomność, stwierdza, że został na Marsie sam w zdewastowanym przez wichurę obozie, z minimalnymi zapasami powietrza i żywności, a na dodatek bez łączności z Ziemią. Co gorsza, zarówno pozostali członkowie ekspedycji, jak i sztab w Houston uważają go za martwego, nikt więc nie zorganizuje wyprawy ratunkowej; zresztą, nawet gdyby wyruszyli po niego niemal natychmiast, dotarliby na Marsa długo po tym, jak zabraknie mu powietrza, wody i żywności. Czyżby to był koniec? Nic z tego. Mark rozpoczyna heroiczną walkę o przetrwanie, w której równie ważną rolę co naukowa wiedza, zdolności techniczne i pomysłowość odgrywają niezłomna determinacja i umiejętność zachowania dystansu wobec siebie i świata, który nie zawsze gra fair... Film obecnie dostępny jest w internecie. Znajdziemy go w ofercie między innymi Rakuten, VOD.pl, Chili czy iTunes. Poniżej znajdziecie natomiast jego zwiastun i obsadę. 


Zwiastun


Obsada filmu

Matt Damon
Kristen Wiig
Jessica Chastain

Sprawdź także filmy Buntownik z wyboru i Utalentowany pan Ripley, w których wystąpił Matt Damon

Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: ŚredniKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO