Gdzie obejrzeć

Kapuśniaczek online Obsada, gdzie obejrzeć ?

„Kapuśniaczek” to jedna z najsłynniejszych komedii z udziałem bezbłędnego Louisa de Funèsa. Francuski film od lat bawi miliony widzów na całym świecie swoim ponadczasowym humorem, a także nietypową i jedyną w swoim rodzaju historią, w której nie brakuje spotkań z przybyszami z kosmosu, a nawet powrotów z zaświatów. Chociaż połączenie tych wątków wydaje się niemal niemożliwe, twórcom „Kapuśniaczka” udało się to zrobić w mistrzowski sposób. Film jest świetną propozycją dla wielbicieli nieco absurdalnego, francuskiego humoru.

Tytuł oryginalny: La soupe aux choux
Gatunek: Komedia
Rok produkcji: 1981
Premiera: 2 grudnia 1981
Reżyseria: Jean Girault
Scenariusz: Louis de Funès/Jean Halain

"Kapuśniaczek"/Materiały prasowe

Opis fabuły

Film przedstawia historię Claude'a Ratiniera zwanego Glaudem oraz Francisa Chérasse’a o przydomku Krzywus, którzy są starymi rolnikami i najlepszymi, wieloletnimi przyjaciółmi. Obaj mężczyźni wiodą proste i dość monotonne życie na odległej prowincji, w odciętej od nowoczesnego świata wsi Durnopałki. Dni spędzają przede wszystkim na pracy w swoich gospodarstwach, a także na piciu alkoholu domowej roboty oraz wspominianiu starych dobrych czasów. Pewnej nocy ich spokój burzy niezwykłe wydarzenie. Na polu Glaude’a ląduje statek kosmiczny z najprawdziwszym kosmitą na pokładzie. Chociaż przybysz pochodzi z obcej planety, rolnik nie zamierza rezygnować ze swojej zwykłej gościnności i zaprasza go do domu, w którym częstuje go kapuśniakiem. Natychmiast wdaje się w rozmowę z obcym z kosmosu i wypytuje go o życie na odległych planetach. W pewnym momencie Glaude wspomina o swojej zmarłej żonie Francine. Kosmita postanawia wtedy odwdzięczyć się za gościnę i przywrócić ukochaną żonę Francuza do życia. Jednak nie wszystko idzie zgodnie z planem.


Kapuśniaczek obsada, CDA, NETFLIX, VOD, gdzie obejrzeć online ?

Gdzie obejrzeć cały film Kapuśniaczek ? Spawdzić obsadę filmu Kapuśniaczek oraz podobne filmy i seriale. Poznaj opinie i oceny filmu Kapuśniaczek online. Pełna obsada filmu Kapuśniaczek i gdzie obejrzeć za darmo lektor PL znajdziesz poniżej
Kapuśniaczek Netflix, CDA, Prime Video, Canal +, HBO MAX, Disney +, Apple TV.

Zwiastun

Obsada

Louis de Funès – Claude „Glaude” Ratinier
Jean Carmet – Francis „Bombé” Chérasse
Jacques Villeret – kosmita z Oxien
Claude Gensac – Amelie Poulangeard
Henri Génès – szef żandarmerii
Christine Dejoux – Francine
Gaëlle Legrand – Catherine Lemouette
Philippe Ruggieri – Robert
Max Montavon – brat Amelie

Jeśli zainteresował was „Kapuśniaczek”, z pewnością spodoba wam się również niezwykły film „Szkoła Babel”. Z kolei osobom złaknionym mocnych wrażeń polecamy trzymające w napięciu thrillery „Eliza Graves” oraz „The Roommate”.

Może zainteresują Cię także:

Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: ŚredniKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO