W roli głównej Jude Law

Dzień trzeci online | Obsada, fabuła, opis serialu, zwiastun | Gdzie oglądać?

Współczesnego widza coraz trudniej czymś zaskoczyć – nadal jednak licznie debiutują produkcje, które potrafią przykuć nas do telewizora czy komputera na długie godziny. Na brak takich angażujących tytułów nie możemy także narzekać w 2020 roku. Jednym z nich z całą pewnością jest serial pod tytułem „Dzień trzeci”. 

Tytuł oryginalny: The Third Day
Gatunek: Dramat
Rok produkcji: 2020
Kraj: USA / Wielka Brytania

Materiały prasowe

Opis serialu

Jednym z głównych bohaterów serialu pod tytułem „Dzień trzeci” jest Sam, w którego rolę wcielił się Jude Law. Mężczyzna trafia na tajemniczą wyspę u wybrzeży Wielkiej Brytanii, której mieszkańcy oddają się formie dość specyficznego kultu. Niespodziewanie idylliczna społeczność pochłania go i coraz odważniej zgłębia on jej tajemnice. Prowadzi to także częściowo do przepracowania przez bohatera traum z jego przeszłości, które do tej pory tkwią w jego podświadomości. Stopniowo zatraca on różnicę między fantastycznym światem i rzeczywistością – to jednak nie wszystko, co przygotował dla widzów serial. Zadowoleni z produkcji powinni być nie tylko fani aktorskiego talentu Jude Law. O wyjątkowości produkcji przekonać się można za pośrednictwem HBO GO. Poniżej natomiast znaleźć możecie jego zwiastun i obsadę.


Dzień trzeci – zwiastun 

Obsada

Katherine Waterston
Paddy Considine
Emily Watson
John Dagleish
Greg Draven
Jude Law
Naomie Harris
Freya Allan

Być może zainteresują was także inne nowości, które pojawiły się w bibliotekach serwisów streamingowych. Polecamy tytuły Małżeństwo po indyjsku i Na ustach wszystkich

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: ŚredniKomentarze


Dodaj komentarz

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO