Podobne filmy i seriale znajdziesz na samym dole

Małżeństwo po indyjsku online | Odcinki, fabuła, opis serialu, zwiastun | Gdzie oglądać? Opinie, opis fabuły, obsada, jak się kończy, podobne filmy i seriale

Małżeństwo to dla wielu z nas najpiękniejszy dzień w życiu i ukoronowanie związku z drugą osobą. Ten wyjątkowy dzień jest jednak postrzegany bardzo różnie na całym świecie. W niektórych jego zakątkach nadal małżeństwa są aranżowane i pomagają w nich specjalne swatki. O pracy jednej z nich jest serial pod tytułem „Małżeństwo po indyjsku”. 

Tytuł oryginalny: Indian Matchmaking
Gatunek: Dokumentalny
Rok produkcji: 2020
Kraj: Indie / USA

Materiały prasowe Netflix

Opis serialu

Aranżowane małżeństwa nie są wcale w zaniku we współczesnych nam czasach. Procedury i okoliczności związane z takimi związkami przybliża serial pod tytułem „Małżeństwo po indyjsku”, który w 2020 roku zadebiutował w bibliotece Netfliksa. Widzowie mają okazję chociażby śledzenia losów i poczynań swatki, którą jest Sima Taparia. Kobieta prowadzi swoich klientów przez cały proces aranżowania małżeństwa i doprowadzenia go do skutku. Z jej usług korzystają zarówno osoby, które przebywają na terenie Stanów Zjednoczonych, jak i mieszkańcy Indii. Pierwszy sezon show liczy sobie osiem odcinków – każdy z nich trwa około 30-40 minut. Poniżej możecie zapoznać się ze zwiastunem nietypowego serialu dokumentalnego. Na razie nie wiemy nic na temat potencjalnych przyszłych sezonów. Pozostaje nam zapoznać się z materiałami, które udostępnił amerykański gigant. 

Małżeństwo po indyjsku – zwiastun

A może szukasz kina nieco innego rodzaju? Polecamy filmy Tedi i poszukiwacze zaginionego miasta, Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski i 1920 Bitwa Warszawska.


Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: ŚredniKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO