Kto zastąpi Chodakowską?

Zmiany w programie "Dance, dance, dance". Kim jest nowa jurorka? Pełna lista uczestników!

Program „Dance, dance, dance” był powiewem świeżości na antenie TVP. Gwiazdy miały za zadanie, w parach lub solo, odtańczyć układy, które zostały zaprezentowane w teledyskach wielkich gwiazd muzyki. Ostatnio okazało się, że będzie w składzie jury i prowadzących sporo zmian, a dużo fanów zastanawiało się również kto zaprezentuje swoje kocie ruchy na parkiecie. Mamy pełną listę uczestników i jedną wielką wiadomość!

AKPA

Wiecie kto zasiądzie w jury na miejscu Ewy Chodakowskiej?

Nowy skład jury

Okazuje się, że już wkrótce, na miejscu Ewy Chodakowskiej, w programie „Dance, dance, dance” będziemy mieli okazję zobaczyć… Annę Muchę! Ostatnio jest jej w mediach coraz więcej, a ona może liczyć na nowe, coraz to lepsze, propozycje. Jak odniosła się do tego, że zasiądzie na fotelu obok Kupisza i Nowakowskiej?

Wydało się! To ja zasiądę po prawicy Idy i Roberta. Zapowiada się show pełen emocji, krwi i potu! Technika ma dla mnie drugorzędne znaczenie. Ważniejsze jest to, czy uczestnicy wciągną mnie w swoją historię! A ja... No cóż, zawsze mówię to, co myślę

- powiedziała na ten temat Mucha. Ciekawe, czy ta zamiana będzie strzałem w dziesiątkę.


Uczestnicy 2. edycji „Dance, dance, dance”

A kogo będziemy mieli okazję zobaczyć podczas pląsów? Czy 2. edycja przyniesie nam więcej wzruszeń niż 1.?

1. Katarzyna i Anna Stankiewicz – piękne siostry, które łączy miłość do muzyki i… jedzenia. Od lat działają przy dźwiękach muzyki i najbardziej chciałyby zatańczyć choreografię z musicalu „Chicago”

2. Rafał i Krzysztof Jonkisz – czyli przystojny mister Polski i jego brat. Obaj są sportowcami, a w rodzinnym mieście znani są z tego, że… nie potrafią tańczyć, a na wszystkich dyskotekach raczej podpierali ściany. Czy program otworzy ich na parkiet?

3. Anna Karczmarczyk i Mateusz Łapka – studiowali razem, mieszkali od lat się ze sobą przyjaźnią. Jak mówią – są rodzeństwem z wyboru. Mają zupełnie inne charaktery, ale zgodnie przyznają, że choreografia z klipów Bruno Marsa czy Beyonce to jest to.

4. Fit Lovers – Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz to zawodowi trenerzy, którzy poznali się na studiach. Od tego czasu są nierozłączni, a od pewnego czasu są także zaręczeni. Prowadzą wspólnie firmę i są jedną z najbardziej rozpoznawalnych „fit couple”. Czy uda im się wygrać dzięki swojej miłości?

5. Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora – w 2018 roku poznali się w redakcji TVP2. Od tego czasu się przyjaźnią. Nieustannie przekazują do mediów jak ciężko jest im zrozumieć choreografię, ale nie poddają się. Mają szansę na wygraną?

6. Rafał Mroczek i Przemysław Cypryański – poznali się na planie „M jak miłość” i od tego czasu są dobrymi przyjaciółmi. Oprócz tego, że wykonują ten sam zawód – chętnie razem grają w piłkę nożną. Najchętniej pokazaliby swoje umiejętności taneczne w choreografiach z oldschoolowych teledysków m.in. zespołów Kris Kross czy Run-D.M.C.

Nowy sezon będzie można oglądać już od 29 lutego 2020 roku w TVP. Za kogo trzymacie kciuki?


Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO